Wpis z mikrobloga

@Spawixon nie widziałem zbytnio wnętrz nowych samochodów, z tych starszych najlepsze jak dla mnie ma passat B6 i tak mam takiego pastucha i pasuje mi to, że radio jest niżej i nie wystaje nad deskę
  • Odpowiedz
@cwlmod jechalem nowym Volvo FH (ciągnik siodłowy) i wystający ekran mi w ogóle nie podchodzi, tylko przeszkadza, więc nie #!$%@? tylko mam swoje zdanie na ten temat, a że tobie to zdanie nie pasuje, to nie mój problem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Heady1991: W dupie mam jak sobie tłumaczysz swoją głupotę. Na wystające tablety narzekają tylko biedaki, których nie stać na żadne nowe auto z tabletem.

Przejedź się najpierw takim autem (a nie ku*wa jakimś dafem) to zobaczysz jak głupie jest to gadanie.

BONUS: w audi możesz schować ten ekran i NIKT tego nie robi. Zgadnij dlaczego? xD
  • Odpowiedz
@cwlmod nawet nie chce mi się odpowiadać na Twój wysryw i teraz ty pokazałeś poziom swojej głupoty. To, że tobie się klocki nad deska podobają, nie znaczy, że każdemu taki design musi pasować chłopie
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod
Jeżdżę autem z tabletami (niewystającymi) i takie wystające nadal mi się wizualnie nie podobają. Nie trzeba być biedakiem w Polonezie żeby je krytykować. Takie wpasowane jak dajmy na to w Audi A7 są spoko.
Ogółem dotykowy tablet do funkcji używanych rzadziej i przyciski na kierownicy do częściej używanych są spoko. Temperaturę na klimie (dotykowo) najczęściej nastawiam raz i nie dotykam przez tygodnie, więc nawet wolę że nie ma pokręteł do tego
  • Odpowiedz
@Xune: Trzeba być biedakiem bo biedaki jezdza gruzami, ktore żadnych ekranów nie mają i nawet nie mieli okazji jezdzic w autami, ktore miały te ekrany wkomponowane.

Realia są takie że ma się ich wygląd głębokie w dupie. Jeżdżąc autem patrzy sie na treści na ekranie a nie ogląda deskę rozdzielczą.

Audi a7 moze miec wkomponowane bo w audi nie ma takich debili od zegarów jak w bmw i potrafią zrobic różne
  • Odpowiedz