Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja czegoś nie rozumiem. Niby na wykopie jest dużo ludzi którzy mówią już że ich #polki nie interesują.
Pojawiło się znalezisko z Hindusem który podrywa kobiety i nagle jakiś ból czterech liter bo Polka rozmawia z typem który według wykopków jest gorszy bo pochodzi z gorszego kraju. Nie wiem skąd ten rasizm ale jestem pewien że kobiety nie mają takich problemów jak wykopki co tworzą znaleziska o tym że Hindus podrywa Polki. Jestem wręcz w 100 procentach przekonany że kobiety miałyby gdzieś że jakiś Polak podrywa za granicą kobiety z innych nacji. Polacy mają jakieś roszczeniowe podejście do Polek bo traktują je jak zbuntowane dzieci które nie chcą słuchać ich jedynego, słusznego podejścia. Niby sami oświeceni ludzie co są takimi sigma samcami a zachowują się jak frustraci.
#przegryw #zalesie #polka #logikamiebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Jestem wręcz w 100 procentach przekonany że kobiety miałyby gdzieś że jakiś Polak podrywa za granicą kobiety z innych nacji.


Tak? A jak sobie sprawdzają np filipinkę czy inną Azjatkę to dupa im potrafi pękać z zazdrość. Szczególnie jak to będzie jakiś zakolak, którym gardzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to nie chodzi o to, że wykopów p0lki nie interesują, tylko Polki nie są zainteresowane wykopkami, a to jest tylko ich obronny mechanizm psychologiczny racjonalizacji (podważanie wartości czegoś, czego i tak nie mogą mieć).

Racjonalizacja (od łac. ratio „rozum”) – w psychologii jeden z mechanizmów obronnych – pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie swoich decyzji i postaw, kiedy prawdziwe motywy pozostają ukryte, często także przed własną świadomością.

Dwie typowe odmiany racjonalizacji
  • Odpowiedz