Wpis z mikrobloga

@SynMichaua: taka luźna myśl mocno zmeczonego nie śpiącego już 30h.
Może to być próba ( na razie tylko mały wstęp) stworzenia nowego państwa ze zdobytej części Ukrainy i ewentualnie kawałka rosji. Będzie powód do zakończenia działań wojennych itp. A powstaną mniejsze państewka, łatwe do łyknięcia i akceptowalne dla zachodu i wschodu?
Aż szkoda iść spać, bo ciekawe czy coś się rozwinie, czy to tylko chwilowy wybryk
Zwróćcie uwagę, że od wczoraj wieczora kompletny brak ruskich onuc na wykopie. Oni po prostu nie wiedzą co robić albo przerzucili się na rynek wewnętrzny.


@SynMichaua: Dalej jesteśmy po prostu nie ma co pisać bo za duży spam i wszystko znika w tłumie.
@SynMichaua:
Siedziałem od 21 do 03 i postowałem co się da z telegrama

Zauważyłem że ci użytkownicy postowali straszne gówno w stylu "mowa putina" a pod linkiem Gracjan czy young leosia

Nie mówię że to 100% ruskie trolle ale może ktoś chce sobie zauktualizować blackliste

JuriBojka
EarpMIToR
olIo
xxcorexx
wersalski
kasztaniQ
sciana
BezczelnyHusarz
@SynMichaua: Oni wciąż są i wciąż postują swoją propagandę. Po prostu w normalnym dniu, większość ludzi nie interesuje się tematem (na przykład ja, wchodziłam na tag max raz na tydzień, czytając parę postów z góry), a oni nadawali ciągle. Proporcjonalnie było ich więcej w stosunku do normalnych użytkowników, więc wydawało się, że byli bardziej aktywni. Teraz postów jest n-razy więcej i ich bajdurzenia znikają w tłumie.