Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Jedna rzecz jest pewna, dni konona także są policzone. Coraz bardziej wygląda jak cień człowieka, a jak faktycznie dojdzie do amputacji gir, to albo umrze dość szybko, bo taki człowiek potrzebuje już być otoczony troskliwą opieką, czego nie zazna, względnie w końcu MOPR zadziała i zabierze go do dpsu nieco przedłużając mu życie.
W każdym razie brak suchego i niedługo koniec dojnej kononowej krowy, oznacza głód. Próby wypormowania geremków etc nigdy się nie uda. To są proste menele, osobno bez Krzysia misia, jedynie jakiekolwiek dochody zapewniałby właśnie major i Janek Rodo. No ale oboje nie żyją.
Jak myślicie do kogo ruda wesz przyssie się po śmierci/wylądowaniu DPSie konona ?
Na razie kandydatów brak, a samych upośledzenców jak pies aron czy ekoprawówy oglądać nikt nie będzie, a ewentualnych nieopublikowanych materiałów ryży #!$%@? aż tyle nie ma by pociągnąć to dłużej niż 3-6 miesięcy.
Będzie grzebanie w hoboku ?
  • 6
  • Odpowiedz
@sindram: Zgłaszam zdanie odrębne: naciski społeczności plus troska o własny interes spowodowały że opłacalne stało się dbanie o chlebodawcę. Zaglądam dość rzadko i widzę że np. waga spada. Po prostu pewnym złym ludziom już teraz opłaca się dbać o jedynego żywiciela.
  • Odpowiedz
@knowakazerty: No waga spada bo traci resztki mięśni, bemben i cyce wywalony w kosmos dalej, albo i bardziej, widać było jak zdejmował koszulkę ostatnio. To nie jest zdrowe chudnięcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@knowakazerty: owszem, normlany człowiek by tak zadziałał.
Ale Konon jest otoczony psychopatami albo menelami, albo jednym i drugim plus zyje w brudzie i ma zaawansowaną cukrzycę.
Nie sądzę żeby ktoś tak chytry jak sradek potrafił zainwestować w zdrowie konona, plus nie wiem czy już wiele pomoże to już człowiekowi mocno zniszczonemu. Ja wiem że są memy że konon przeżyje każdego, i że miał długowiecznych rodziców, ale po primo ma zaawansowaną cukrzycę
  • Odpowiedz
@sindram: nadzieja w Niemcu, że może wynajdzie drugiego Janka. Tylko, że problem jest taki, że Janek miał potencjał na swoje universum przez Tereskę i Wieśka
  • Odpowiedz
  • 0
@Mein_Kraft:
Paweł z wawy nie ma aż takiego potencjału zarobkowego jak konon czy struś, po drugie dlaczego paweł z wawy miałby sie dzielić bandyta z gór? nie są mu do niczego potrzebni.
  • Odpowiedz