Wpis z mikrobloga

Kiedyś darzyłem duża sympatią kanał "Musisz Wiedzieć" ale to było po przebudzeniu weszła tzw faza "redpil rage" później zrozumiałem, że gra nie jest warta świeczki jak się nie ma dobrych kart i przegrało się na loterii genetycznej i wtedy wszedł blackpill nie twierdzę też, że wszystko jest bezwartościowe od "MS" z niektórych filmików nożna nawet coś wyciągnąć dla siebie, wczoraj chłop wrzucił odcinek o SMV i kryzysu wieku średniego ale do czego zmierzam.

Śmieszy mnie to jak tam w komentach redpilowcy zapieprzają latami na swoje SMV budując swoją markę, status i gromadzenie zasobów, praktycznie już zmarnowani życiem w wieku 35-40 po to żeby napisać w komentarzu, że teraz spotykają sie z młodymi laskami 20 letnimi tylko szkoda, że nie mają świadomości iż są z nimi tylko i wyłącznie dla hajsu i nie ma tam szczerego pożądania tylko chłodna bezwzględna kalkulacja i prędzej czy później panna pójdzie gdzie indziej czyli oskarka póki jej się nie znudzi i póki go nie oskubie i pomijam fakt, że nierealne a raczej mało prawdopodobne żeby stworzyli z taką młoda laską długoterminową relacje a co więcej żeby założyć rodzine więc nie różni się to niczym jak pójście na divy z tym faktem, że nie trzeba pajacować, już pomijam kolejny fakt, że tylko nieliczni będą w stanie spotykać się z młodymi julkami bo po prostu większość to zakolaki z brzuchem wymęczeni z zmarnowaną cerą mało atrakcyjni chłopy manlety, którzy naiwnie próbują oszukać łeb, natury nie oszukają niestety.Julki nie wolą starszych tylko rówieśników ewentualnie 2,3 lata starszych spójrzcie na ulicy ja jakoś nie widze żeby małolaty 20 lat z redpilowym 35/40 latkiem się bujały, tak jak wspomniałem jeśli takie coś jest to zwykle gold diggerki lub sponsoring.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #niebieskiepaski
TTedbundYY - Kiedyś  darzyłem  duża sympatią kanał "Musisz Wiedzieć" ale to było po p...

źródło: tyuihgfd

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 7
Dodał bym jeszcze to że redpilaki często mają urojenia i ta 20 letnia laska to przeważnie ulana bulwa po karuzeli mimo młodego wieku haha
  • Odpowiedz
@TTedbundYY:

Dodał bym jeszcze to że redpilaki często mają urojenia i ta 20 letnia laska to przeważnie ulana bulwa po karuzeli mimo młodego wieku haha


To. I jeszcze potem napiszą, że jest 8/10.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Problem z redpillowcami budującymi ten mityczny status jest taki, że to nie jest wcale prosta sprawa osiągalna dla każdego. To nie jest tak, że ciężka praca i nadgodziny zrobi z ciebie milionera. Często wystarczą odpowiednie predyspozycje i zainteresowanie branżą, która daje dobre dochody. Jakoś nigdzie nie widzę tych mitycznych 30-letnich, 40-letnich redpillowców z młodymi dziewczynami. Sam uważam, że warto dążyć do polepszania swojego statusu i powinno się wyciskać z życia
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: "Musisz Wiedzieć" to fenomen, sekta na bazie pocieszenia. Z jednej strony idą tam pseudoporady, więc jakikolwiek sukces słuchacza, nawet ten przypadkowy czy urojony (częste) to zasługa redpilla, a z drugiej strony każda porażka też jest wyjaśniona i jest przypisana wina ginocentryzmu czy tam innego wroga jakiego sobie w danym tygodniu wymyślili.
  • Odpowiedz
szkoda, że nie mają świadomości iż są z nimi tylko i wyłącznie dla hajsu i nie ma tam szczerego pożądania tylko chłodna bezwzględna kalkulacja


@TTedbundYY: "szkoda, że nie mają świadomości iż są z nimi tylko i wyłącznie dla hajsu i nie ma tam szczerego pożądania tylko chłodna bezwzględna kalkulacja" :-) a Ty myślisz, że rówieśniczka jest z Tobą z miłości bo jesteś tym jedynym? Byłeś kiedyś w związku? Z kolesiem po
  • Odpowiedz