Wpis z mikrobloga

  • 146
@Aokx: chodzi o to że jest różnica we wchodzeniu na mount everest przygotowanym jak w tatry (tak jak ta łódź zmontowana po taniości bez atestów) a wchodzeniu z profesjonalnym sprzętem perfekcyjnie przygotowanym
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@xiv7: W 2023 roku już zmarło 10 co chcieli się wespnąć na Everst. A ta łódź podwodna pierwszy raz płynęła czy przedtem kilkaset razy się udawało jakoś?
  • Odpowiedz
  • 8
@Aokx
Jeśli nie w celach eksploracji/badawczych to zdecydowanie głupota. Niech bogate dziady wymyślą sobie inne hobby, zamiast zanieczyszczania Mt Everestu zużytymi butlami i swoimi zwłokami.
  • Odpowiedz
  • 7
@Aokx Mt Everest to pomnik przyrody, jedna z najważniejszych gór w świecie, a robiona jest z tego Gubałówka dla bogatych i spragnionych wrażeń, rozdeptujących to miejsce i zostawiających syf wokół.
  • Odpowiedz
Ich sprawa co robią z własnym życiem


@Aokx: moja sprawa z tym jakie mam przemyślenia na ten temat xD

Według mnie to mogą sobie nawet i na Słońce lecieć, co mnie to obchodzi, ale równie dobrze mogę sobie pomyśleć, że są idiotami robiąc takie rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Dlkvv: Widocznie nikogo tak naprawdę nie obchodzi ten "pomnik przyrody" jak to powiedziałeś. Tylko wtedy ludzi obchodzi gdy można coś zakazać innym.
  • Odpowiedz