Wpis z mikrobloga

@DaxterPoker: odpowiedź sobie na pytanie ile czasu spędzasz w pokoju dziennym/salonie a ile w sypialni, łazience (bo rozumiem, że o te pomieszczenia ci chodzi mówiąc o "reszcie mieszkania 10/10"). Prawda jest taka, że wszystko będziesz robił w salonokuchni a ona jest wielkości pokoju dla kaszojada i jej mała powierzchnia będzie cię przytłaczać. Ale Mireczku drogi to ty tam chcesz mieszkać, ja jestem tylko randomem z neta i 3,14erdole głupoty. ( ͡
@yhbgrobdoivbvwamsv: absolutnie nie. Bloki z wielkiej płyty (mam na myśli te z lat 70/80) często miały kuchnie jako osobne pomieszczenie i nie była to klitka, 4m2 jak u OPa. U mojej babci meble kuchenne miały kształt litery L w takiej kuchni i jeszcze było miejsce na stolik z 2 krzesłami, gdzie swobodnie się po kuchni krzątało.
U mojej babci meble kuchenne miały kształt litery L w takiej kuchni i jeszcze było miejsce na stolik z 2 krzesłami, gdzie swobodnie się po kuchni krzątało.


@MaJeM0: to chyba twoja babcia byla jakims partyjnym sekretarzem. Nie no zartuje, to ze osobne pomieszczenie to sie zgadzam, ale zwykle byly to malutkie kliki