Wpis z mikrobloga

#danielmagical Hahaha ta patusiara z dnia na dzień zachowuje się coraz gorzej, jaby traciła dosłownie rozum! Wstawiła story na IG gdzie były same kłamstwa oraz pomówienia, Magical się wkurzył i powiedział na live, że jeśli ona tak kłamie to on wrzuci na nią ale prawdę a nie tak jak ona kłamstwa, to ta się przestraszyła i nagle usunęła swoje stroy z IG, jaka ona jest żałosna, patrząc na każdy jej kolejny krok, wypowiedź, ruchy, kłamstwa ja mam wrażenie, że ona naprawdę tak dosłownie odchodzi od zmysłów i traci rozum XD Czy to tylko moje wrażenie i się mylę?
  • 6
  • Odpowiedz
@notakk: nie usunęła tylko ig jej usunęło przez zgłoszenia. A wstawiła to samo z linki na fb. Hmm czy kłamstwa to polemizowała bym. Wyraźnie słuchać tam gohe i Daniela jak mowo do matki „ ty #!$%@? żebyś zdechła” także wyssane z palca to nie jest
  • Odpowiedz
@Goniakkk: słyszałem ten tekst jeśli chodzi tylko o audio to nie zdziwię się jeśli to jest z jakiegoś starego streama.
No i znalazłem dokładnie te słowa padły przy pamiętnej akcji z kulami „Ty #!$%@? #!$%@? żebyś zdechła nie ma bicia jacka” może to być ładnie wycięte i dodane w formie audio
  • Odpowiedz
  • 7
@Goniakkk: I na końcu jest mowa "nie bedziesz biła Jacka" to jest stare i znane nagranie, stary shot sprzed kilku lat, chodzi o to, że ona skłamała, ze to dzieje się teraz i że to ona niby nagrała po kryjomu, po 2 nie IG usunął tylko ona sama, bo mówiła o tym nawet na live na TT, Farmazeusz spytał czy już usunęła tę relacje i ona odpowiedziała, że tak, że ju
  • Odpowiedz