Wpis z mikrobloga

@BomBom w jakim sensie on go wpuścił? przecież dryblas kiedyś po prostu przyjechał na szkolną z matką tak jak wszyscy inni widzowie i został wpuszczony za bramkę. Było inaczej?
@BomBom No przecież jeśli konon lub Major zobaczyli, że za bramką stoi chłopak ze starszą kobietą, to wpuścili. Nic w tym dziwnego.

I jak WYSYŁANY? przecież ćpun miał kontakt z dryblasem odkąd pierwszy raz pojawił się z matką na szkolnej. Ja rozumiem że możesz mieć inne zdanie i uważać że za wszystkim stoi Sławek, ale pisz chociaż że to Twoje przypuszczenia - bo jeśli to fakty, to proszę o dowody.
@Alzena: weź tam idź mlecznego człowieka oglądaj, nadajesz się xd uważaj bo rudy i jego banda komuś pozwolą ot tak sobie majora zabierać xd ty myslisz że to wesoły pan co ustawia lajty, poczytaj, poszukaj może się czegoś dowiesz. Nie będę tłumaczył jakiejś madce jak to działa.
@BomBom spodziewałam się odpowiedzi dokładnie w takim tonie xD dowodów zero, normalnej dyskusji zero. Życzę na przyszłość więcej obiektywizmu i chłodnego podejścia do spraw a mniej upodobania w teoriach spiskowych.
@Alzena: Ale czemu ja ci mam przedstawiać dowody? siedzę w tym uniwersum kilka lat, i nie będe tłumaczył czegoś komuś nowemu bo nie muszę i mi się nie chce. Jesteś po prostu idealnym targetem pod mlecznego człowieka, który nie łączy kropek.
@Alzena: a to nie ty opowiadalas w marcu że major wyjechał ze szkolnej do bystrzaka czy coś takiego? Jakoś wtedy też żadnych dowodów nie podawalas ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
@BomBom ja też siedzę w tym uniwersum kilka lat i co? to znaczy że masz monopol na prawdę? albo że nie mogę mieć własnych przemyśleń tylko jak baran podążać za większością? jeśli ktoś rzuca na kogoś oskarżenia, to powinien mieć podkładkę w postaci screenów/nagrań rozmów itp.

Oczywiście masz święte prawo UWAŻAĆ, że to Sławek stoi za wysłaniem ćpuna do Dryblasa. Ale Ty wypowiadasz się w tonie, jakbyś miał o tym 100% WIEDZY
@Alzena: no spoko, ja cię przecież w żaden sposób nie zaatakowałem. Ale mimo dodania słowa ponoć to przekazywalas coś co na pierwszy rzut oka jest na 99% farmazonem i tyle. Rest in piss end żółwik.
@Bigticket jak pojawily się pierwsze pogłoski o śmierci majora, to 99% społeczności uznała to za TOTALNY farmazon :⁠-⁠P jak widać wszystko jest możliwe, niestety.
@Bigticket szczerze, jak dla mnie nie ma znaczenia kto podaje informacje - dopóki nie ma filmów/zdjęć/nagrań/screenów to podchodzę do wszystkiego bardzo sceptycznie.
W śmierć majora uwierzyłam na 100% dopiero jak zobaczyłam zdjęcie karawanu na Leśnej a później krótki filmik jak wynoszą przykryte ciało na noszach.