Wpis z mikrobloga

@DrFaithless: chyba muszę obejrzeć wczorajszą debatę, bo ten typ jak widzę nawet w moich oczach traci z każdą wypowiedzią. Mimo, że i tak miałem niskie mniemanie o nim. Jakiś protokół 4% odpalił, czy po prostu jak padają trudne pytania, to on się nerwowo gubi i mówi prawdę?
  • Odpowiedz
@DrFaithless: czyli tak jak myślałem - on mówi ogólne, mądrze brzmiące rzeczy i tym imponuje tym wszystkim prostym Sebom i innym ludziom, którzy pojęcia nie mają o temacie. Jak przychodzi co do czego, to gość okazuje się być po prostu księgowym. Nie widzę w tym nic złego, poza tym, że on zgrywa wielkiego specjalistę i ekonomistę.
  • Odpowiedz
a taki ładny na tiktoku, wyszczekany jest


@Darjo: Na tik toku można nagrywać minutowy materiał przez cały tydzień, tutaj powtórek nie ma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@NieoryginalnyNick: Chociażby pobór, zus czy emerytura. Kompromitacja bo całkowicie zaprzeczył sam wszystkiemu co jego partia głosiła od jakiegoś czasu i co oficjalnie reklamował swoją facjatą. A nie dlatego że Petru mu pocisnął.
  • Odpowiedz
@DrFaithless:
#!$%@?, ale co to za #!$%@? pytanie. Przecież nie da się odpowiadać na pytania tylko TAK lub NIE. Co to w ogóle za gówniany prowadzący.
Nie wiem... dosłownie od wczoraj jakiś #!$%@? najazd na mentzena i tylko na niego XD Co drugi wpis o nim i nagle farma plusów po minucie od dodania wpisu xD Wchodzisz na takiego delikwenta, a tam po 50 wpisów cisnących po konfie. Ja rozumiem
  • Odpowiedz
@Damianowski:

#!$%@?, ale co to za #!$%@? pytanie. Przecież nie da się odpowiadać na pytania tylko TAK lub NIE. Co to w ogóle za gówniany prowadzący.

W momencie jak rozmówca nie robi nic innego poza kluczeniem i patrzeniem w sufit i robi to od bardzo długiego czasu to ma prawo wymagać takich odpowiedzi. Konfederacja chciała stać się dużą liczącą sie partią to są w końcu traktowani jak reszta i wymaga
  • Odpowiedz