Wpis z mikrobloga

@officer_K: Czyli Memcen jak dojdzie do władzy, chce prowadzić piramidę finansową, jaką nazywa ZUS? No skoro zniesienie ZUS to żart, a ZUS to piramida....
  • Odpowiedz
@officer_K czy ktokolwiek z wykopków miał kiedyś kontakt z kimś co ma autyzm?? Bo ja mam. Moja koleżanka ma syna z autyzmem, potrafi wymienić wszystkie księżyce Jowisza, ale #!$%@? z tego jak o niczym więcej z nim nie porozmawiasz. Zwróćcie uwagę jak on się zachowuje jak mu np ludzie brawo biją. Stuprocentowy autyzm. On jako autystyczne ma zajawkę na politykę, bo tylko to potrafi… nawet nie zdajecie sobie sprawy co ten autystyk
  • Odpowiedz
Zwróćcie uwagę jak on się zachowuje jak mu np ludzie brawo biją.


@TeKNoRbErT: z ciekawości - jak się zachowuje? Kamienna twarz, brak kontaktowania z publicznością?
  • Odpowiedz
@Jakovv: Ten sam Memcwel i jego partia też się domagają dwuletniej służby wojskowej dla mężczyzn i kary śmierci za odmowę (czy dezercję, już nie pamiętam).

@officer_K Wyborcy to w ogóle są idioci. Wierzą w polityków jak w Bogów, a prawda jest taka że kretyni ich wybierają.
Konfederacja jako partia to żart. Oni nie dość że są niepoważni, to i bardziej niebezpieczni niż PiS czy Lewica.
  • Odpowiedz