Wpis z mikrobloga

@Jimmybravo: kiedyś oglądałem te raporty codziennie z torpedą w dłoni jak myślałem o tym że Ukraińcy tak ładnie lecą a ruskie prawie nic aż pewnego dnia zdałem sobie sprawę że gdyby te raporty były obiektywne i rzeczowe to Ukraina powinna być już conajmniej wojskami na Krymie, więc szkoda czasu żeby to oglądać
  • Odpowiedz
  • 0
będą coś mówić o stratach i niepowodzeniach Ukraińców


@mial85: No ruskie odbili tą wiochę, ale co z tego jak tylko na 4 godziny. Ukraińcy wpadli i ich wszystkich pozamiatali w 2 godziny. Po co mieli o tym pisać, ze ruskie to zajeli jak w ogólnym rozrachunku ich tam zmietli z planszy.
  • Odpowiedz
@Jimmybravo: nie jest zły powiadasz? Chłop potrafi się spuszczać dwie minuty nad tym że Ukraińcy wzięli dwój jeńców w jakiejś #!$%@? a o stratach Ukrainy powie może raz na dziesięć filmów przez kilka sekund, jakbym chciał oglądać tępą propagandę to bym TVP sobie włączył
  • Odpowiedz
  • 16
@mial85: No ruskie za to potrafia sie spuszczać na temat rozwalonych 4 leopardów, gdzie w tydzień Ukraińcy im rozwalili ponad 100 czołgów. Albo ostatnio złapali 15 mobików i napisali, że było ich 50. Albo oglądasz prawdę w Ukraińskich mediach, albo propagandę bolszewicką. Ja wolę Ukraińskie newsy. Jak wolisz słuchać Kadyrova jak w 5 godzin będzie w Warszawie to twoja sprawa. To co wypisują ruskie to juz jest science fiction.
  • Odpowiedz
@Jimmybravo: właśnie taka propaganda zniszczyła ruskich bo w nią uwierzyli i myśleli że są potężni a okazali się gównem, jakby się tak kiedyś stało że ruscy znowu dojdą do Kijowa to pan Reporting from Ukraine nie powie Ci że ruscy doszli do Kijowa tylko że Ukraińcy cofnęli się na dogodniejsze pozycje do obrony i wgl wszystko jest git pod kontrolą bo udało się przechwycić dwa ruskie czołgi
  • Odpowiedz
  • 0
@mial85: Ale na tych materiałach Ukraińskich nie ma jakiś niestworzonych rzeczy. Wszystko jest poparte mapami. Ba nawet powiem jedną ciekawostkę. Na mapach sowieckich jest więcej terenów pokazanych przejętych przez Ukrainę niż Ukraina sama pokazuje.
  • Odpowiedz
@Jimmybravo: no w porządku, ale ja nie zarzucam że tam jest jakieś kłamstwo czy niestworzone rzeczy tylko zarzucam tym raportom to że manipulują treścią tak że wyolbrzymiają ukraińskie sukcesy a o rosyjskich postępach i działaniach mówią niewiele zupełnie tak jak rosyjskie media w drugą stronę tylko oni dodatkowo kłamią i plują jadem
  • Odpowiedz
  • 0
@mial85: Wojna informacyjna to jest potężne narzędzie w tych czasach bo większość ludzi ma do tego dostęp poprzez internet. Kiedyś była prasa a teraz jest internet.
  • Odpowiedz