Wpis z mikrobloga

Witam,
Proste pytanko do zwolenników Konfederacji. Dziś Mentzen w RFM FM powiedział, że propozycja likwidacji PIT to był żart. Znalazłem kilka posterów, które wskazują, że to jest (był?) ich postulat.

Powiedzcie mi, które jeszcze ich postulaty to żart? Czy są jakieś postulaty na serio?

#polityka #polska #konfederacja #mentzen #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: EGmjwUPW4AAyt-U
  • 27
@Matti28: jakim cudem ma to być odpowiedź na moje pytanie? Co ma kwestia mojej domniemanej oceny z przyry oraz równie domniemanej obecności na zakończeniu roku szkolnego z isnieniem partii politycznych które chciały zamykać w więzieniu za brak szczepienia na covid? Czy proste wskazanie takiej partii jest tak trudne, że uciekłeś się do użycia jednego z najgorszych sofizmatu, jakim jest Ad Personam?
Tak więc gwōli ścisłości "a czy X jest teraz z nami w pokoju" jest nieco prześmiewczym, ale konkretnym pytaniem o wskazanie X, o którym wspominałeś a co przez innych jest uznawane za absurd.
Tak więc w tym przypadku pytanie było o wskazanie mi partii które miały oficjalny postulat zamykania w więzieniach nie szczepionych ludzi. (przy okazji, ale mnie #!$%@?ą że enter teraz zamiast dać nowej linii wysyła post. Co ten biauek zrobił z tym wykopem).