Wpis z mikrobloga

@why1sthat: coś tam było, ale ja akurat należę do tych Mirabelek, które nie obserwują uczestników w SM, może ktoś inny zna lub pamieta jakieś smaczki.

a Hanki popisów jeszcze będzie ciąg dalszy XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Rosalinea 33 odcinek, troche spolownilem. Sezon zajebisty, duzo emocji. Mikolaj juz mnie w-----l jak wystawil swoja partnerke pare godzin przee rajskim rozdaneim. No i to ze grupa w------a Magde tez mocno dyskusyjne. Sam jej nie polubilem bo dziewczyna zdecydowanie za bardzo rozwiazla jak na moje klimaty, ale widac ze sie mega zauroczyli z wentylem a przeciez o to chodzi w programie. W sumie nie wiem dlaczego Monika byla taka lubiana przez
  • Odpowiedz
Monice wiele razy się tu oberwało i to całkiem słusznie, kilka razy dała ciała, ale ogólnie dobry z niej był gracz i inteligentna z niej bestia, pewnie dlatego. Cipołaj wygrał dzięki niej i jej niesamowitej cierpliwości. Jeszcze dużo przed Tobą. Nie pamiętam już nawet w którym odcinku wszedł elPresidente, ale od tego momentu sezon zrobił sie jeszcze ciekawszy i zabawniejszy. Chyba dopiero po jego wejściu ( niekoniecznie za jego sprawą) działy się
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosalinea skonczylem i rzeczywiscie fajny sezon, wysoko bym go postawil, dzieki za polecenie! zostal mi jeszcze jeden ktory nie obejrzalem pierwszy. Opyla sie? beda dramy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@why1sthat: pierwszy szybko Ci zleci, mało odcinków i dużo powtarzanego materiału. Był o tyle fajny, że tam nikt nie wiedział o co chodzi. Nie mieli pojęcia o grze i strategii. No i było kilka czarnych charakterów jak Remiziak czy Lexi
Oglądaj, moim zdaniem lepszy pierwszy od sezonu3 i 4, ale oczywiscie to tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz
@why1sthat: hahaha, ale i tak był mniej denerwujący niż teraz.

Remiziaka ( Adam) nie lubiliśmy

i był lubiany przez nas „Alkochad” który wszedł dość późno Łukasz Bialach.

Już zapomniałam kto tam jeszcze był. Sandra była dobra. Robiła im sieczkę w głowach
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosalinea ale remiziak i maciek to chujki, zal mi sandry () maciek mial jakas ksywke? swoja droga ja jestem zszokowany jak adam ktory dla mnie ma prosiakowata twarz mial az takie powodzenie.
  • Odpowiedz
@why1sthat: nie pamietam już tych ksywek. Remiziaka pamietam i Blondino. Ania miała ksywkę Nosaczita, no i był Alkochad, to ten Łukasz co wejdzie jako chyba ostatni nowy uczestnik.
Więcej nie pamietam. Nie sprawdzę nawet. Straciłam dostęp do swojego starego konta na Wykopie jakoś po 2 sezonie. Może inni pamiętają
  • Odpowiedz
@why1sthat: i jeszcze jedno info. Ania była w parze z Matem, Matt był niby niedostępny, ale cały Wykop huczał o tym, że on ma dziewczynę poza programem, co Ania z resztą teraz w All Stars potwierdziła, że jej znajomość z Matem urwała się zaraz po programie, bo z lotniska odebrała go jego dziewczyna.
  • Odpowiedz
@why1sthat: tak, chyba Viola z tamtego sezonu wiedziała o tym. Wykop zrobił swoje dochodzenie i wyszło, że to prawda. Ale Ania rzeczywiście oficjalnie i głośno powiedziała o tym teraz w AS, w jednym z pierwszych odcinków.
  • Odpowiedz