Wpis z mikrobloga

Z grupy FB:

Mam konto na Netflixie do oglądania w 4k. W tym wariancie można mieć aktywne do 4 profili. Sam korzystam tylko z jednego więc bez spiny udostępniam konto znajomym, czasem się ktoś nawet poczuje postawi flaszkę czy czteropak jak się widzimy. Zdawałem sobie sprawę, że niektórzy podają moje dane dalej i nigdy nie miałem z tym problemu, niech sobie oglądają do woli - oczywiście jak zapłacę, bo nie korzystam z netflixa regularnie, opłacam tak średnio 50/50, raz konto jest aktywne, później nie oglądam jakiś czas i przez dłuższy miesiąc potrafi być nieopłacone. To ostatnio co się odwaliło to przechodzi pojęcie - otóż dostałem bardzo długiego maila związku z nieopłacaniem konta. Była to sfrustrowana mamuśka o jakiś się ostatnio wiele czyta, czyjaś tam kuzynka znajomego któremu dałem mail/hasło do konta. Z maila dowiedziałem się, że jestem bezwzględnym i niewdzięcznym potworem, który robi dzieciaczkom nadzieje na bajki, a one za każdym razem wchodzą na netflixa i jedynie ocierają łzy bo bogaty snob siedzący za granicą żałuje kilku złotych żeby regularnie opłacić konto. Gdyby nie to, że takie frustratki "robią mi dzień"i do tego dają okazję do grubej szydery, wyrzucenia z siebie żółci i zmieszania z łajnem roszczeniowej zołzy, to byłby może dla mnie YAFUD. A tak, odpisałem jej najbardziej złośliwie jak się dało i zwyczajnie założyłem konto na nowe dane, a poprzedniego konta już więcej nie opłacę

#heheszki #madki #netflix #bekazpodludzi
  • 1
  • Odpowiedz