Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Niech mi to ktoś wyjaśni. Jakim cudem Suchodolskiego znaleźli ok 18 i wówczas zawiadomiono policję? Czy przez cały dzień nikomu do łba nie przyszło żeby zajrzeć do strusia do pokoju? A może było czyszczenie konta strusia zanim zawiadomiło się policję?
Wszystko to śmierdzi na kilometr i dryblas powinien się bać prokuratora. #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 8
@Novus_xD możliwe że ruda kitka, przyzwyczajona już do libacji co kilka dni, po prostu nie wchodziła do niego do pokoju bo zakładała, że po prostu odsypia to, co działo się ostatniej nocy.
Choć dla mnie osobiście to też jest dziwne, że nikt nie zajrzał do niego wcześniej.
  • Odpowiedz
@Novus_xD Tak wyobrazam sobie, że przez pół dnia nikt nie zajrzał tam. Dryblas spał nachlany, a ruda kitka miala w dupie zachlanych debili. Jak z matka mieszkalem i bylem na kacu to starzy tez nie wchodzili do mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Novus_xD: bądźmy poważni - jakie zarzuty miałaby mu postawić prokuratura? co najwyżej nieudzielenie pomocy, ale wystarczy "dowód" z nagrania, że w chwili śmierci majora spał
  • Odpowiedz
@ciki-cian: Żeby było śmiesznie, w ndz jakaś widzka z Sedziszowa na tym lajcie ostro jechała po Dryblasie i Kitce. Mówila, że ona w szkole pracuje i że Dryblas od małego #!$%@?ęty był. Niezła atmosferka w domku sędziszowskim musi być.
  • Odpowiedz
@Alzena: Nawet jeśli major pił to zawsze budził się rano i jadl normalnie sniadanie czy obiad i nagrywal takze to nie trzyma się kupy, ze nie zajrzala bo odsypial, i to do 18 NIKT TAM NIE ZAJRZAŁ, a nie do 12
  • Odpowiedz