Wpis z mikrobloga

Kraje afrykańskie, które wspierały Putina, zostaną pozbawione pomocy europejskiej

Nowy rząd Finlandii zamierza odmówić pomocy państwom afrykańskim, które wspierają Rosję w jej wojnie z Ukrainą. Wspomniał o tym przyszły minister handlu zagranicznego i rozwoju Ville Tavio 

"Niektóre kraje afrykańskie wyraziły poparcie dla Rosji (...) rząd planuje zmniejszyć pomoc finansową dla tych krajów o około miliard euro..'

https://yle.fi/a/74-20037464

#ukraina #wojna #rosja #finlandia #afryka #ue
  • 48
  • Odpowiedz
Akurat anty-lgbt ma swoje plusy. Do gejów i lesbijek nic nie mam bo to normalni ludzie ale w tej mniejszości znajdują się wyjątki. Nie chce nazwać rzeczy po imieniu bo jeszcze jakiś pozew dostanę


@kutmen2: Nie, nie ma plusów. Łykasz faszolską propagandę. A LGBT oznacza właśnie te osoby do których rzekomo nic nie masz, wiec twoj wpis to bełkot
  • Odpowiedz
@kutmen2: o nie, to niszczyciel cywilizacji - osoba która dziwnie się ubrała na jakimś marszu nie wiadomo ile lat temu i gdzie!!! xD
To on jest winny dyskryminacji prawnej i społecznej!
A jak tam Sośnierz latajacy w gaciach z narysowanym kutachem albo półnagi Korwin?
  • Odpowiedz
  • 1
@ExtractVitae Może rossja chciała im pokazać, ze rossija silna i trzeba się jej bać. Bo ktoś koniecznie sie musi bać aby ruskie były szczęśliwe. Jak europa się nie boi, to może jakieś Zimbabwe? Jak sie nie ma co się lubi...
  • Odpowiedz
Kraje afrykańskie, które wspierały Putina, zostaną pozbawione pomocy europejskiej


Nowy rząd Finlandii zamierza odmówić pomocy państwom afrykańskim, które wspierają Rosję w jej wojnie z Ukrainą. Wspomniał o tym przyszły minister handlu zagranicznego i rozwoju Ville Tavio 


@Kumpel19: Bzdura, Francuzi, Włochy Hiszpania, Holandia, Austria i Niemcy robią doskonałe interesy w Afryce a przy pomocy UE chcą ograniczać wpływy innych krajów... A Finlandia czy inne kraje skandynawskie mają z Afryką tyle wspólnego parówki
  • Odpowiedz
Mam raczej na myśli takie cyrki.


@kutmen2: Lepiej nie oglądaj galerii z Pyrkonu, tam to dopiero wykolejeńcy i przebierańcy xd

I się skończy rumakowanie jak uchwały anty-lgbt w polskich gminach.


@pogromca_krasnali: To zależy czy Rosja sypnie groszem. Jeśli tak to mogą ich uzależnić od siebie i byłaby to strata przewagi w Afryce.
  • Odpowiedz
@XpedobearX Miałem wątpliwą przyjemność wejść w dyskusję z jedną osobą zafascynowaną Pyrkonem. Dowiedziałem się, że jestem ograniczony i jaram się samochodami. Dalszą dyskusję odpuściłem
  • Odpowiedz
nie było żadnych uchwał anty lgbt, przestań szerzyć fake newsy


@uuugg: Oczywiście, że były. Czemu się ich wstydzisz?

przykład 1, Powiat Białostocki, załacznik do uchwały:

Załącznik do uchwały nr IX/84/2019

Rady Powiatu Białostockiego

z dnia 25 kwietnia 2019 r.

Stanowisko Rady Powiatu Białostockiego w sprawie Karty LGBT i wychowania seksualnego w duchu ideologii gender


Rada Powiatu Białostockiego zdecydowanie sprzeciwia się tzw. Karcie LGBT Plus oraz programom wychowania seksualnego w duchu ideologii
  • Odpowiedz