Wpis z mikrobloga

witam
zmagam się od wczoraj z problemem
mam duży rumień czerwony na kolanie trochę uda i łydki jest on ciepły w dotyku piecze no ale jeszcze na dodatek bardzo boli kolano biodro i mieśnie uda podczas poruszania pierwszy raz mam takie coś co to może być ?? nie da się leżeć boli stawy ehh i w krzyżu mnie boli.
a 3 tygodnie temu miałem wyciągniete 2 kleszcze z rąk.
#medycyna #lekarz #kleszcze #pytanie #choroby
  • 23
@mateo9311: mój brat miał z 15 lat temu coś po kleszczu, wyszło jakoś po kilku tygodniach od ukąszenia, miesiąc spędzony w szpitalu + jakieś wbijanie się w plecy strzykawkami

Zaczęło się od mocnych bólów głowy.

Więc zapierd...j do lekarza.
@mateo9311 nie zadrapales się gdzieś w te nogę? idź w miare szybko do lekarza rodzinnego, niech cie ewentualnie pokieruje dalej, to może być wszystko od jakiejś róży przez jakies naczyniowe sprawy po cokolwiek, co zupełnie może nie mieć związku z tym kleszczem.
  • 0
@Logan00: Ból głowy nie mam
@Strahl kurczę nie pamiętam tego pewnie pójdę do lekarza i powie że to uczulenie ehh ale coś przypominam że miałem okno otwarte w tamtym tygodniu na noc i rano już coś miałem jakby ugryzienie z tyłu kolana i czerwona plama ale to przeszło i teraz coś hmm @Xeni323 nie wiem ciężko mi powiedzieć
@mateo9311: ja pierdzielę, na wykopie pytasz, zaraz każą Ci nogę sobie odciąć. Nie wiemy nawet, jak ten rumień wygląda, bo foty nie dałeś, a już diagnozują boreliozę układu nerwowego jak w ciągu 3 godzin nie weźmiesz leków.

Idź spokojnie do lekarza pierwszego kontaktu, jak będzie wyglądało na boreliozowy, dostaniesz 2-3 tygodnie tabletek doksycykliny i tyle. Pamiętaj tylko, żeby słońca wtedy unikać, bo to źle z doksy się zgrywa. W ponad 99%