Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Z miesiąc temu w tym wpisie https://wykop.pl/wpis/71006755/czesc-dobrzy-ludzie-pozwolcie-ze-po-raz-wtory-spyt opisywałem w skrócie swój przypadek, nie będę się powtarzał, jeśli komuś by się chciało czytać te moje wypociny to zapraszam to kliknięcia w link xd.
Natomiast lekarz wtedy przepisał mi tafalafil 5mg i zaelicił codzienne branie. I.... oczywiście jeszcze nie zacząłem go brać, ja to zawsze do leków podchodzę jak pies do jeża, może po #finasteryd się jeszcze bardziej uprzedziełem i chciałby się jeszczze dopytać w kwestii tego tadka o parę spraw...
1. Wynika to zapewne z mojej niewidzy w kwestii tego typu leków, Czy codzienne branie tego leku nie powoduje że ciągle jesteś "w stanie gotowości", ciągle odczuwasz jakieś podniecenie xd. Bo najczęściej słyszałem o tego typu środkach, branych "przed odbyciem stosunku", i pytanie jak codzienne przyjmowanie wpływa na ogólne samopoczucie czy człowiek ciągle nie chodzi poddenerwowany itp.
2. Czy jest coś na co trzeba uważać podczas takiej kuracji, ci którzy biorą dawkę 5mg codziennie, czy odczuwacie jakieś skutki uboczne?
3. Kwestia ceny/dostępności
Orientujecie się który "zamiennik" jest najtańszy, żeby poprostu nie przepłacić? I jak jest z dostępnością ów zamienników w aptekach ?
4. Czy może warto zacząć np brać co drugi dzień zamiast codziennie ?

Wybaczcie za to przynudzanie, ale mam zamiar w tym tyg zacząć tą "zabawę" i jak to w moim wypadku bywa w głowie rodzi mi się milion pytań xd. Też poczytałem na różnych redditavh że ludzie potrafią mieć jakieś uboki po tym i to pewnie był też błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam i z góry dziękuję

#tadalafil #libido #erekcja #pytanie #hormony #testosteron
  • 5
  • Odpowiedz
Orientujecie się który "zamiennik" jest najtańszy, żeby poprostu nie przepłacić? I jak jest z dostępnością ów zamienników w aptekach ?


@ja_29101899: pytasz farmaceutki w aptece, ma obowiązek poinformować cię o najtańszym zamienniku
  • Odpowiedz
  • 0
@ja_29101899:
I jeszcze taka kwestia, czy to może w jakiś sposób zaburzać sen ? Bo od jakiegoś czasu trochę "wspomagam" się melatonina, różnie bywało u mnie ze snem. Wydaje mi się, że pewnie lepiej to brać w godz. porannych, ale czy i tak to nie może "pobudzać" nawet wieczorem ?
  • Odpowiedz
  • 0
Tak badałem nie raz. Jeśli chciało by Ci się zerknąć na poprzednie wpisy, to tam wszystko w miarę dokładnie opisywałem razem z wynikami badań, bo już tutaj nie będę wszystkiego wklejał.
W skrócie właśnie wyniki badań mam w miarę ok, jedynie dość wysoka prolaktyna i SGBG (androlog stwierdził że to raczej nie powinno dawać takich objawów). Dość wysoki testosteron, wysokie Dht, reszta w normie raczej.
Dzięki za odzew ( ͡° ͜
  • Odpowiedz