Wpis z mikrobloga

Ech kurła, relacja z dziewczyną się zaczyna pogłębiać, a ja tego nie czuję. Zaczynają mnie coraz bardziej irytować takie rzeczy u niej, które mogłbym raczej podejrzewać u jakichś karyn, które mają swoich sebixów.

Zaraz jakiś wykopek napisze "nie zesraj się Panie", ale jakby czuję, że trochę inny poziom życia prezentujemy i inne aspiracje. Może wszystkim dziewczynom teraz w głowie takie pierdoły jak instagram, tik tok i inne gówno? Ostatnio, oprócz seksu z nią to tak za bardzo nie ma na jaki temat pogadać.

Znaleźliśmy się na Tinderze. Ona 23 lata, ja 29. Dziewczyna się zaczyna wkręcać, a ja nie podejmuje żadnej decyzji bo przed nią byłem samotny przez 3 lata po ostatnim związku i teraz choć nie jest najlepiej to jednak kurde fajnie mieć na co dzień do kogo zagadać, mieć trochę bliskości itd. Trochę radości mi to daje i urozmaica codziennie życie. No i co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 29
@laurauwu no to mówisz o młodzieży, osoby w tym wieku są podatne na wpływy social media. powyżej rozmawiamy o troszkę starszych ludziach, gdzie bliżej do 30stki. za moich czasów był myspace i photoblog, przeszło każdemu w momencie ogarnięcia pracy i stabilnego życia
No popatrz, a tyle razy na wykopie czytałam, że jak już wchodzić w związek, to tylko z o wiele młodszą dziewczyną, bo takie to mają same zalety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Chyba nie wierzysz wykopkom ( ͡º ͜ʖ͡º)
Btw mam cie na czarnej liscie, a komentujesz moje posty, swietnie dziala ten @wykop
to jednak kurde fajnie mieć na co dzień do kogo zagadać


@Someguy3517372: Owszem, ale nie kosztem zabawy drugą osobą. Chwilowe zauroczenie minęło, nic nie poczułeś. Odpuść. Przede wszystkim dlatego żeby nie skrzywdzić tej osoby, im dłużej będziesz zwlekał, tym bardziej będzie cierpieć ta dziewczyna. A drugi powód, równie ważny, daj sobie szansę na znalezienie kogoś kogo pokochasz. Wplątując się w związek bez uczuć, możesz stracić szansę poznania kogoś, kto lepiej będzie