Wpis z mikrobloga

  • 5
@yuck: Oni się najpierw odcięli, a dzisiaj republikańscy politycy dyskutują w telewizji o tym, czy małżeństwa homoseksualne są złe - bo prawica poczuła krew. Jak panowała w tym temacie jakaś grupowa umowa społeczna, że o prawach człowieka się nie dyskutuje, tak dzisiaj lecą bez trzymanki. I to przez takich jak ty, którzy myślą, że jak oddadzą i zdystansują się od transów to wkupią się w łaski społeczeństwa - taki #!$%@? xD
@EvilToy:

bo prawica poczuła krew

Myślę że to trans-aktywisci poczuli krew wierząc że większość ludzi myśli tak jak ich małe internetowe banieczki a politycy i korpo świat daje j..nie o ich poglądy.

Niestety mocno się przeliczyli i o ile na zachodzie środowiska LGB po osiągnięciu stanu w którym większość ludzi ma ich gdzieś i nikt nikomu nigdzie się nie wp...la poza kilkoma odklejeńcami na skrajnej prawicy jak i lewicy to trans-ferajna
@EvilToy: @yuck problemem są dzieci i to duży problem dyskusyjny bo:

1. lepiej podać osobie trans hormony w młodym wieku bo to lepiej działają i taka osoba będzie czuć się lepiej w dorosłym życiu
2. dużo osób w młodym wieku sama nie wie czego chce i koliduje to z 1. - gdzie podanie takich hormonów sprawia, że marnujemy życie

Więc jest problem z tym, żeby określić czy można lub nie można
  • 2
poczuli krew wierząc że większość ludzi myśli tak jak ich małe internetowe banieczki


@Towarzysz_Moskvin: Aha i czyja to niby krew w tej metaforze? Chyba w tej całej dyskusji ucieka meritum - to osoby transpłciowe są ofiarami, to one mają najgorzej, to one w ~40% popełniają samobójstwa przez to jak wygląda akceptacja tych. Cała reszta to tylko walka z cudzą estetyką.
Otóż kogoś estetyka i poczucie humoru nie jest ważniejsze od ludzkich
@EvilToy:

Chyba w tej całej dyskusji ucieka meritum - to osoby transpłciowe są ofiarami, to one mają najgorzej, to one w ~40% popełniają samobójstwa przez to jak wygląda akceptacja tych.

W takim razie powinny zasięgać opieki psychologicznej i pracować nad zmianą ich postrzegania w społeczeństwie. Śmiem twierdzić że próby wyjęcia tranzycji spod kontroli lekarzy i rodziców, wchodzenie i dominowanie kobiecych sportów, próby cancelowania publicznej dyskusji czy wymuszanie zmiany języka ma odwrotny
  • 3
@johny-kalesonny: Generalnie opieram
swoje zdanie na własnej obserwacji tego jak wyglądają protesty, powstaniu organizacji typu LGB Alliance, mocnej pozycji Rowling i antytrans feministek w ostatnich latach, czy też dość popularnych filmach na TikToku gdzie geje dystansowali się z nie małym poparciem widowni.

Tutaj transpłciowa dziennikarka już w 2018 roku ostrzegała przed tym co się stanie, gdy największe organizacje gejowskie pozwoliły Trumpowi na transfobiczne ruchy:

https://www.washingtonpost.com/outlook/2018/10/29/trumps-attack-trans-people-should-be-wake-up-call-mainstream-gay-rights-movement/

Tutaj omówienie świeżego badania o transfobii
@EvilToy: właśnie to jest najgorsze bo jednocześnie ja się zgadzam z częścią zarzutów dla literki "T" z tym że prawica nie ma kompletnie żadnego wyczucia a nawet pojęcia co to jest empatia więc od razu lecą po całej reszcie "literek".

W skrócie - To nie wina moja i mojego chłopaka że typ udający helikopter bojowy robi frufru z doklejonym penisem na czole po środku ruchliwej ulicy w centrum miasta i rząda
@johny-kalesonny: Jest różnica między szczęśliwą parą nieakceptowaną tylko dlatego że kochają się mimo bycia tą samą płcią a środowiskiem transeksualistów którzy są krytykowani za swoje akcje nawet w środowisku gejów i lesbijek.

Wręcz czuje że przez tą grupe ja mam przesrane, żeby to oni chociaż sami mieli potem problemy i musieli sobie poprawić PR to pół biedy, ja jak i mase innych, że tak powiem "klasycznym homoseksualistów" mają problem.