Wpis z mikrobloga

385 459 + 5 + 255 + 22 = 385 741

Wyjazd do Bydgoszczy z kolegami @AbaddonLincoln @krabat @Kuros_666, a do Torunia wyjechali naprzeciw @nastycanasta i @cult_of_luna. Więc końcówka to już peleton 6 chłopa. Wiatr w twarz przez całą drogę zgodnie z oczekiwaniami, trochę się go obawiałem przed wyjazdem, ale nie spodziewałem się, że będziemy mieć prędkość przelotową 32-34 na zmianach xD Po 200km, przed Toruniem lekki kryzys, ale jak go zażegnałem na postoju to do Bydgoszczy chciałem jeszcze ambitnie trochę wyjść na zmiany, więc wyjechałem paliwo do zera :D Ale sił na podniesienie roweru starczyło! Dzięki chłopaki za wiezienie na kole, każdą pokazaną dziurę i każdy nawinięty kilometr. Oby więcej takich wyjazdów, w takim pozytywnym gronie.

Życiówka poprawiona z 211 na 255km, ale coś czuję że na tym się nie skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Max square: 21x21
Max cluster: 591
Total tiles: 4355 (+166)

#rowerowyrownik #kwadraty #pokazmorde

Skrypt | Statystyki
puchacz22 - 385 459 + 5 + 255 + 22 = 385 741

Wyjazd do Bydgoszczy z kolegami @Abaddo...

źródło: mn3tX0Zfu5mdX2KHaVvnasxuDJUymwu5gphmoRltHOI-1152x2048

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@u8t3io3p: trzymaliśmy się głównych dróg, większość wojewódzkie i krajówki, przy niedzieli ruch niewielki. Najgorszy był fragment Włocławek - Toruń, pomimo że DK 91 idzie równolegle do A1 to ruch był spory, nawet jakiś jeden autobus nas na na żyletki wyprzedził () Ale akurat ten fragment można łatwo ominąć nie nadkładając dużego dystansu, na wyjeździe z Włocławka trzeba pojechać boczną drogą za zakładami Anwil i wiejskimi drogami dojedzie
  • Odpowiedz