Aktywne Wpisy

zazdrosny +32
często też pytacie mnie w wiadomościach skąd się wzięła moja klaustrofobia to odpowiedź znajduje się w załączonym obrazku (tak mnie się wydaje), a tak mnie się wydaje ponieważ znam tę historię od rodziny. a było tak, że jak miałem wbity ten 3/4lvl to poszedłem z rodzeństwem do makdonalda i zacząłem zjeżdżać na tej kopiącej prądem zjeżdżalni i podobno skrzyżowałem nogi podczas jazdy i kolana mi utknęły w rurze, że się zaklinowałem. podobno
źródło: obraz_2026-05-28_195559164
Pobierz
WolnyBLN +96




źródło: IMG_0471-COLLAGE (1)
Pobierzźródło: JdICEDnphbM0bki2oD_jZDSb9v5j2ZKr45Bc0GTWarI-2048x1536
Pobierz@puchacz22: na pedalarza nie wyglądał, byłem ciekawy skąd się wziął w tym uniwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°)