Wpis z mikrobloga

Odebrałem z kumplem odznaki na jednej gali, ja 5 lat oddawania i 2 czekania, on 8 lat oddawania i rok czekania na achievement
Legitkę mu musieli wymienić bo błąd w nazwisku, chlop się dwa lata naczekał a i tak #!$%@? nazwisko ¯\(ツ)/¯
Nie było przedstawiciela MZ, gala bardzo w porządku, półtorej godziny gadania i ceremonii, 10 odznaczonych nie było
Te ziomki co przekroczyły sto litrów to na podwójnych płytkach lecieli, znam typka co oddaje od 2011 a już ma sto litrów przebite
#barylkakrwi #krwiodawstwo #chwalesie #bialystok
Djds - Odebrałem z kumplem odznaki na jednej gali, ja 5 lat oddawania i 2 czekania, o...

źródło: IMG_20230619_101858

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Djds: kurła tyle czekania?
Możesz zdradzić jakie rckik ?
Ja się powolutku zbliżam do 20 litrów tj została mi jeszcze jedna donacja, jak się pytałem pigułe w okienku to twierdziła w trzeba czekać koło pół.roku w Bydgoszczy.
Btw samej gali są jakieś bonusy, tylko bankiet czy chociaż poczęstunek dla dawców? Czy hajsów starcza typu na nagrody dla samych wysokich urzędników ministerstwa zdrowia
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@sindram: specjalnie dałem tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) dali filiżankę, długopis smycz i coś jeszcze, ale już nie kojarzę,
Był srogi bankiecik, najadłem się łososia, sernika i czekoladowych ciast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Urzędasy nie dostali nagród, tylko jakieś listy gratulacyjne i wyryte na szkle nazwiska i coś tam, nie wiem, nie przyglądałem się
Było dużo propagandy i lizania się po jajach, ale
  • Odpowiedz