Wpis z mikrobloga

Byłem służbowo w #slupsk parę dni temu. Jem sobie obiad, a tu obok mojej restauracji przechodzi młoda grupa ok. 12-stu (9 policjantów i 3 policjantki). Po identyfikatorach na niebieskiej smyczy rozkminiłem, że to kursanci ze słupskiej szkoły policji (kuźni pisow... policyjnych kadr). Z ich głośnej rozmowy można było usłyszeć taką treść: "#!$%@?, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?, ja #!$%@?...". Jakby odseparować przekleństwa to niewiele mieli do powiedzenia.
Na początku myślałem, że biorą wszystkich jak leci i poprzyjmowali patusów, ale potem sobie przypomniałem, że jednak przyjmują samą niepokalaną elitę... więc to nie to. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Potem rozkminiałem, czy to nie pseudokibice założyli policyjne mundury, żeby przeniknąć do świata policji, ale wiadomo, co grozi w tym środowisku za założenie policyjnego munduru, więc ta hipoteza też upadła.
W końcu mnie olśniło! Oni trenowali pouczenie. Jeden popełniał wykroczenie z art. 141 kw, a drugi mu dawał natychmiastowe pouczenie, żeby im weszło w krew i na przyszłość przypadkiem nie dali koledze z roboty mandatu, który dostaje zwykły śmiertelnik spoza "firmy". Jeśli tak się dobrze przykładają do nauki, to na pewno będą bardzo dobrymi policjantami...


#bekazpisu #policja #bekazpodludzi #polska
Pobierz jobless - Byłem służbowo w #slupsk parę dni temu. Jem sobie obiad, a tu obok mojej re...
źródło: patrole-768x375
  • 14
@jobless: fake to nie zdjęcie ze słupska, Kaufland wygląda inaczej, kłamco.
A co do grupki, to mogli to być uczniowie klasy mundurowej na "praktykach", bo kursantów nie widziałem na smyczach. Albo tak jak mówisz, kibole gryfa mają sprytny plan.
@m0rdeczka: historia jest fejkiem, bo wrzuciłem zdjęcie poglądowe? XD

Oczywiscie, że kursanci nie mają smyczy, tak jak ci ze zdjęcia XD Dobrze, że Twoje historie są prawdziwe... Zaraz się dowiem, że policjanci są nieskazitelni, a rosnące statystyki policjantów łamiących prawo to błąd drukarski.

@AntyMoron nie wiem, bo mi mama kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tulky: W ogóle ich nie wypuszczają... Jak jadą do domu na kilkudniową przerwę, to pewnie chodzą kanałami, bo nikt nie chodzi przez miasto... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tulky:

Komunikat słupskiej policji sprzed 5 dni:

W poniedziałek słupscy policjanci rozpoczęli wspólne służby ze słuchaczami Szkoły Policji w Słupsku. Młodzi policjanci pod okiem doświadczonych funkcjonariuszy zdobywają niezbędną wiedzę i dbają o bezpieczeństwo mieszkańców Słupska i powiatu słupskiego. Wspólne patrole potrwają do końca czerwca.


Rozumiem, że słuchacze szkoły ze Słupska nie mogą chodzić w mundurze poza jednostką i będą pełnić patrole w workach po kartoflach... XD

PS Jak już się
@Tulky: Nigdzie nie powiedziałem, że to był patrol. Po drugie to ty powiedziałeś, że w ogóle nie wychodzą w mundurach z jednostki, a jednak wychodzą.

PS Do której podstawówki cię zapisać?