Wpis z mikrobloga

Upiła się, nie myślała racjonalnie. Nikomu z Was to się nigdy pewnie nie zdarzyło…


@KumataDama: Tobie się zdarzyło nachlać i pojechać z 5 typami z bangladeszu do ich mieszkania?
@KumataDama: Jeżeli pójdę w barwach Cracovii pod grupę kibiców Wisły z zakazanymi mordami i zacznę wyzywać ich klub, to czy nie stworzę warunków do tego, żeby mi obili mordę? Jeżeli w jakimś czarnym gettcie w Detroit / Baltimore będę sobie szedł w drogich ciuchach, z kajdanem, z drogim zegarkiem itd., to czy nie stworę warunków do tego, żeby mnie nygusy okradły?
Jeżeli będąc młodą, białą kobietą pójdę sama chlać z pięcioma
@yaah Oczywiście, że nie, jednak przykrym jest, że dziewczyna za swoją lekkomyślność zapłaciła najwyższą karę, a teraz jej rodzina dodatkowo cierpi z powodu hejtu na nią w internecie. Poraża mnie po prostu brak empatii w ludziach.
@FrasierCrane: Rozsądnie napisane. Warto dodać, bo nie widziałem żeby ktoś się pochylił nad tym, że dziewczyna miała 27 lat. Nie była więc jakąś tempą 18-stką. Oczywiście wina jest po stronie ciapatych morderców/gwałcicieli, ale jak dobrze napisałeś, Anastazja nie minimalizowała ryzyka.