Wpis z mikrobloga

Upiła się, nie myślała racjonalnie. Nikomu z Was to się nigdy pewnie nie zdarzyło…
W tej sytuacji nastąpiły tragiczne skutki, uważam że nie powinno się jej tak linczować.
Upiła się, nie myślała racjonalnie. Nikomu z Was to się nigdy pewnie nie zdarzyło…


@KumataDama: Nigdy nie piłem z samymi nieznajomymi, zwłaszcza w odosobnieniu. Co dopiero #!$%@? ładować się do mieszkania nieznajomej osoby wiedząc, że jest powiązana z nielegalnymi interesami (narkotyki). Możliwe, że była też wyzywająco ubrana, miała makijaż i powinna sobie zdawać sprawę z różnicy kulturowej, swojej atrakcyjności i przewagi siłowej/liczebnej, a także nieznajomości okolicy. Głowa by #!$%@?ła od alarmów
@gaarahokage Chodziło mi o to, że dziewczyna nie zdawała sobie sprawy z możliwych konsekwencji swoich czynów i może nie była zbyt ogarnięta, ale nie zasłużyła na taką śmierć i wyśmiewania z tego powodu. Brak empatii w ludziach jest po prostu przykry.
nie widziałem komentarzy które mówiłyby że "sama tego chciała".

@Baudi: a no to ok, nie było ich w takim razie
Mi się dzisiaj przewidziało że większość najbardziej plusowanych komentarzy w gorących to były synonimy słowa "zasłużyła”

@gaarahokage: usuń konto bo Gaara by nigdy takich bzdur nie pisał, lol