Wpis z mikrobloga

Ktoś ma JPG le male le parfum i podzieli się parametrami? Jak długo się utrzymuje i jaka jest projekcja? Zastanawiam się nad le parfum lub tą nową wersją elixir, ktoś ma porównanie?
#perfumy
  • 13
@Szimu na mnie 8-10h, na ubraniach około 3 tygodnie (nie, nie przesadzam, w połowie marca psiknalem kurtkę, a na Święta kuzyn pytał co tak pachnie w korytarzu). Co do parametrów to zostawia ogon przez pierwsze 3-4h, a później pachnie na długość ramion. Obok boła impehial moje odkrycie roku.
@splitzy nie jest lepszy, na pewno nie na lato. Jest świetny ale pomimo mięty jest cholernie ciężki i tytoniowy. Le Beau jest słodki ale jednocześnie zwiewny, wakacyjny i ma dużo świeżych nut- pachniesz jak pinacolada.
@Szimu: mialem ten le parfum, ale go sprzedalem bo wedlug mnie to najslabsza pozycja od jpg. Mam kazdy inny flanker. Elixir bardzo mi sie podoba, uwazam to za udana premiere. Ale to najlepiej skoczyc do perfumerii i samemu sobie porownac te zapachy. Pomijajac sam zapach to Elixir napewno jest trwalszym zapachem niz le male le parfum
@Szimu sorry, przeczytałem Le Beau. No ale Le male Le Parfum mam i jesli nie masz żadnego z nich to chyba lepiej dopłacić do Elixira, mimo że jakoś dużo się nie różni.
  • 0
@splitzy: @lecoffe: Elixira nie wąchałem, właściwie to wszystkie perfumy od jpg kupuję w ciemno, te le parfum dostałem próbkę i się spodobały, ale z tego co piszecie to wezmę elixira albo oba ¯\(ツ)/¯