Wpis z mikrobloga

  • 0
to wibruje dość mocno więc bez szans raczej żeby to trzymało na pospolite kleje


@Scutacarus: moje auto też wibruje, zwłaszcza jak zapierdzielam szutrową drogą i jakoś szyby które wkleiłem nie wypadają. Tak w ogóle nie wiem czy wiesz ale w każdym aucie szyba jest przyklejona i jakoś się trzyma.
  • Odpowiedz
@FejsFak: a klej dekarski, butylowy czyli właśnie korek do szyb? To raczej to samo. Pozostaje dość elastyczne więc powinno wytrzymać wibracje. Naturalnie jeżeli dobrze złapie do akurat tych materiałów.
Ew coś na przestrzał puścić.
  • Odpowiedz
  • 0
@tre33: na przestrzał to nie bo nie chcę żeby mi się woda z pralki wylewała ale z tego co tu piszą chłopaki to najlepszy chyba będzie klej do szyb
  • Odpowiedz
@FejsFak tak wklejona jest na klej poliuretanowy. ale ważne jeszcze co z czym kleisz. no i jaka powierzchnia klejenia w stosunku do masy np. no i jakie wibracje więc porównanie mało odpowiednie
  • Odpowiedz
@FejsFak a reflektory klei się na wstęgę butylowa która nie jest najmnocniejszym znanym spoiwem ale przez sporo powierzchnię styku w stosunku do masy trzyma bardzo dobrze. no i jest elastyczna
  • Odpowiedz
  • 0
więc porównanie mało odpowiednie


@Scutacarus: może mało odpowiednie ale i tak na moją korzyść bo jednak w aucie masz więcej wibracji niż w pralce i większe siły działają na dużo mniejszej powierzchni
  • Odpowiedz