Wpis z mikrobloga

@FejsFak: a no i jeszcze pytanie: nie da się pod tym zrobić na kątownikach jakiejś półeczki, żeby na niej stało? Jeżeli jest przyklejone do sufitu, to w suficie 4 kolumienki, do nich płyta i na płycie postawić?
nie da się pod tym zrobić na kątownikach jakiejś półeczki, żeby na niej stało? Jeżeli jest przyklejone do sufitu, to w suficie 4 kolumienki, do nich płyta i na płycie postawić?


@RopuchYtong: nie wiem o czym ty do mnie piszesz
Kotwa chemiczna i żaden #!$%@? tego nie ruszy.


@rastafari85: od tego plastiku poxipol się odkleja więc kotwa chemiczna, która jest praktycznie tym samym też nie będzie trzymać - kleiłeś taki bęben kiedyś, że jesteś taki pewny siebie? Dasz sobie rękę uciąć?
No i najważniejsze czemu nie przekrecisz


@3RRR: waży kilka kilogramów i nie przykręcę żeby mi woda z bębna na podłogę nie leciała podczas prania
@FejsFak: jak masz porywywane mocowania z bębna to już nic z tym nie zrobisz, nawet jakbyś znalazł klej który to złapie, bo połączenia klejone na rozerwanie nigdy dobrze pracować nie będą, tylko ścinanie.
@wypokowy_expert: wystarczy klej, który się przyklei do tego plastiku - może być najsłabszy bo tam nie ma bardzo dużych sił a za to jest bardzo duża powierzchnia. Po prostu nie znam kleju, który się nie odklei. Każdy jeden schodzi bez śladu nawet pianka którą jest trudno odczyścić z czegokolwiek. Cjanopan też tego nie łapie - gorszy szajs niż amelinium.
@FejsFak: Prawie na pewno to będzie PEHD. Są jakieś aktywatory do klejenia tego. W mojej pralce zakleiłem dziurę jakimś cyjanopanem z aktywatorem do PE i łatką wyciętą ze złączki PE i trzyma już kilka lat.
@FejsFak: Wystają z tego chyba jakieś szpilki metalowe, do samego plastiku niczym trwale nie przykleisz, po pewnym czasie odpadnie od wibracji.
Ewentualnie możesz spróbować klejem do szyb samochodowych, tylko musisz dokładnie pimerem obie powierzchnie #!$%@?ć.
Wystają z tego chyba jakieś szpilki metalowe


@rastafari85: sam je tam wkleiłem na piankę. Też myślałem o kleju do szyb samochodowych ale wolę się upewnić czy to zadziała bo mam już dosyć zabawy z tą pralką