Wpis z mikrobloga

#fizyka #nauka #bekazkatoli

Czytam sobie wywiadzik Z Draganem na WP. Lubię jego styl więc całkiem dobrze się przy tym bawię. Takie... mocno-brutalne stąpanie po ziemi podszyte sarkazmem i arogancją. Podoba mi się to, więc polecanko! :)

https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-dragan-wiara-przeszkadza-ludziom-w-odkrywaniu-prawdy-o-wszechswiecie-6908983752284800a

Ale nie dlatego o tym piszę. Zjeżdżając na sam dół rzuciłem okiem na komentarz, potem drugi.... Po chwili okazało się, że czytanie tych komentarzy dostarcza mi więcej rozrywki niż sam wywiad ;D

Czegoś takiego dawno nie widziałem. A w ogóle to sądziłem, że ze względu na taki... poziom internautów z Onetów i innych... takich, to wszystkie portale informacyjne wywaliły sekcje komentarzy. A tutaj takie zaskoczenie :)

PS: A potem się dziwicie, dlaczego zmieniają linię autobusową z 666 na 669 ;)))
  • 2
@Thorrand W mojej opinii to nie wiara jest przyczyną takich idiotyzmów a głupota, choć czasem korelują nawet mocno to i przy braku wiary masz ludzi wierzących w teorie pokroju płaskiej ziemii, chemtrails, zabójcze 5g, a na dokładkę astrologie, homeopatię itp.
@Keris:

No tak. Głupek będzie bardziej podatny na jakąś indoktrynację. Wiara w boga, płaską ziemię, szkodliwość 5G, dobrej Rosji i szlachetnego Putina, itd.

Tylko wiesz... gdy grupa płaskoziemców zgłosi projekt, żeby w szkole było nauczanie oparte o ICH przekonania, to większość postuka się po głowie i pójdzie dalej.

Natomiast katolicy roszczą sobie prawa do tego, by decydować o TWOJEJ przestrzeni publicznej. Chcą TOBIE ograniczać prawa do wolności wypowiedzi. Mówią TOBIE kiedy