Wpis z mikrobloga

tak wiem. Przez głosowanie po wtargnięciu środowisk lgbt


@nozyczkisieodezwa: Ojoj, biedni psychiatrzy, POTĘŻNE środowiska ZMUSIŁY ich do skreślenia homoseksualizmu z listy chorób.
Tak bardzo POTĘŻNE były te środowiska. I to w czasach, gdzie policja regularnie robiła naloty na kluby gejowskie i pałowała gości, a w części stanów to nawet były paragrafy na wsadzenie kogoś do więzienia jak ktoś za dużo zobaczył xD

Całość jest jeszcze bardziej absurdalna jak się wspomni o
tak samo slub dwoch Panow lub Pan nic nie wnosi dla kraju bo nie ma dzieci przyszlych platnikow.


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Ale od osob bioracych slub nie wymaga sie posiadania potomstwa, nie jest to w najmniejszym stopniu regulowane - a skoro nie jest, to nie ma racjonalnego powodu, by nie udzielic takich praw parom homoseksualnym.
@ziumbalapl jak ktosbierze slub to zaskocze Cie ale po to by miec dzieci, a jak nie moga to adoptuja zazwyczaj. Jestem troche starszy i akurat wszystkie malzenstwa ktore znam maja dzieci. Natomiast mam znajomych co zyja ze soba bardzo dlugo i slubu nie maja a i dzieci tez nie chca, oczywiscie nie jest to zasada. Dodam ze slub jest tylko w kosciele bo stad tez sie wywodzi a cywilny to jest umowa
jak ktosbierze slub to zaskocze Cie ale po to by miec dzieci


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: A czy jest to formalnie wymagane? Oczywiscie, ze nie - a skoro nie, to taki slub moga (i w wielu miejscach na swiecie nie jest to zaden problem) brac pary homoseksualne.

akurat wszystkie malzenstwa ktore znam maja dzieci.


To fajnie, ale nie jest to w zadnym stopniu regulowane. Pary homo mogą przecież też mieć dziecko z innego związku,
slub jest tylko w kosciele i zgodnie z wiara chrzescijanska biora go po to by miec dzieci


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Powtarzasz się - już się do tego odnosiłem - protestanci udzielaja koscielnych slubow parom homoseksualnym. Przypominam równiez, że takie pary moga miec potomstwo, sztucznie, albo adoptując. Moglbys sie do tego odniesc, zamiast zapętlać?