Wpis z mikrobloga

Kurde. W nocy sie jakos czuje. JAKOS. Boje sie isc spac, bo rano znowu nie bede mial sily i odwagi wstac. Czas mija tak szybko podczas snu, ze nie pomaga. A i tak mam wczesne wybudzenie przez #depresja. Ehh jeszcze pomyslec, ze trzy miesiace temu chlop, zyl, trenowal, pracowal z usmiechem na twarzy, gral w gry i wiele wiecej. A dzisiaj tylko mysli o #samobojstwo. Pamietajcie pokora najwarzniejsza. #przegryw Chyba, ze ktos jest jak dr.house, albo Rick. No to moze miec wszystko w dupie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: przyczyna jest taka, ze czuje ogromny zal po odejsciu ze starej pracy. Wstyd, w jaki sposob to zrobilem. I co po tym sie wydarzylo. Mam juz fazy jak w lokatorze Polanskiego, ze wszyscy sasiedzi sie na mnie patrza i z taka krzywa mina, a sa normalni
  • Odpowiedz
  • 2
@Ashtar: Praca marzen. Moglem tam robic do konca zycia. Bardzo mi sie podobalo co robilem. Ale od jakiegos czasu coraz czesciej ktos szukal dziury w calym. Coraz czesciej sie sprzeczalem w pracy. Czy to z koldzankami, czy matka szefowej. No ale jakos sobie wszystko ulozylem i stwierdzilem, ze dobra. Od dzisiaj nie wchodze w dyskusje i bedzie git. No ale w dwa dni nastopil jakis #!$%@? cykl, przyczynowo skutkowy i poszlo
  • Odpowiedz