Wpis z mikrobloga

Mirasy mam dla was grube #rozdajo otóż w wtorek można wygrać 540 000 000 zł, ponad pół MILIARDA! w eurojackpot. Plusujesz wpis a jak zgarnę całą pule a warto dodać, że jest na to 50% szans bo albo wygram albo nie to wylosuje 10 mireczków i każdy z nich dostanie okrągły MILION złotych. 11 osoba dostanie kawalerkę w Radomiu. Podatki biorę na siebie, podaruj sobie szanse na zostanie milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lotto #eurojackpot #glupiewykopowezabawy #grajzwykopem
imargam_2137 - Mirasy mam dla was grube #rozdajo otóż w wtorek można wygrać 540 000 0...

źródło: eurojackpot

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
mając pół miliarda, milion to będzie dla mnie jak dla Ciebie 5 koła


@imargam_2137: ta ta, wszyscy tak mówią, a potem takie sknery, mi raz gość 50zł nie chciał zapłacić za ogarnięcie mu laptopa po znajomości (reinstall, pasty, czyszczenie itp) bo "drogo" i tak kręcił nosem jakbym mu zabierał pół majątku. A te 50 to tak trzymał w tej dłoni jakby się podrzeć miało XDD

A gość zarabia średnio 50k miesięcznie,
  • Odpowiedz
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: mordo jak jestem zrobiony i w humorze to daje żulom dyche na farta, pomagam zwierzętom. Jakbym miał takie środki to dla czystej próżnej satysfakcji bym czynił dobro bo mnie stać. 540 milionów złotych to są takie pieniądze, że jak nie zaczniesz kupować hektarowych posiadłości na całej kuli ziemskiej i samolotów to ni #!$%@? tego nie wydasz do końca życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@NocnikDzienny: wygrać to możesz 2 zł w zdrapce ze słonikiem ale że mam dobre serduszko to po za losowaniem dostaniesz kwadrat w Radomiu, czteropak żubra i wagon chesterfieldów czerwonych żebyś się zaadaptował do nowego miejsca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Słonko, mnie niedawno tą wygraną przepowiedziała wróżka Astylla z Krakowa, więc nie ma żadnych wątpliwości. Ale z racji tego, że swoimi obietnicami zdradzasz sporą empatię odpowiem też dodatkowo letnim domkiem nad jeziorem w Suwalszczyźnie oraz abonamentem na okolicznego Ducha Puszczy i workiem machorki białoruskiej wraz z bałałajką, dla uprzyjemnienia wieczorków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@NocnikDzienny: Dorzucam do puli BMW e36 coupe 1.8 z 1993 w gazie żebyś przemierzał ulice Radomia z klasą, youngtimerem. Kartę multisport, ogródek działkowy z w pełni wyposażoną destylarnią i dożywotnie wejściówki na każdą galę Fame MMA. A co mamy gest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz