Wpis z mikrobloga

Mirasy mam dla was grube #rozdajo otóż w wtorek można wygrać 540 000 000 zł, ponad pół MILIARDA! w eurojackpot. Plusujesz wpis a jak zgarnę całą pule a warto dodać, że jest na to 50% szans bo albo wygram albo nie to wylosuje 10 mireczków i każdy z nich dostanie okrągły MILION złotych. 11 osoba dostanie kawalerkę w Radomiu. Podatki biorę na siebie, podaruj sobie szanse na zostanie milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lotto #eurojackpot #glupiewykopowezabawy #grajzwykopem
imargam_2137 - Mirasy mam dla was grube #rozdajo otóż w wtorek można wygrać 540 000 0...

źródło: eurojackpot

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@imargam_2137: ta, ja będę plusował, a tu zaraz prokurator będzie pytał, czy ja jakieś brudne pieniądze pomagam prać na wykop.pl, ja dziękuję, ja sobie sam ukradnę komuś ten milion
z fartem
  • Odpowiedz
  • 3
@deiceberg: mając pół miliarda, milion to będzie dla mnie jak dla Ciebie 5 koła ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jestem filantropem i możliwość odmiany życia randomowym Mireczkom to mój kaprys bogacza
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata: dobrze mordo, że szukasz sobie frajera, natomiast nieco gorzej, że znajdujesz go w mojej osobie. Normalnie to bym się obraził za takie coś, ale na szczęście jesteśmy w internecie, możesz spać spokojnie mordko.
z fartem
  • Odpowiedz
  • 2
@rubesom: warto choćby ze względu na to uczucie jak dostajesz potem maila o wygranej i zanim otworzysz to nie wiesz czy za chwile będziesz jeździł bugatti czy wygrałeś 50 zł na kebsa i czteropak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz