Wpis z mikrobloga

Czy pracując jako trener personalny na #silownia da się zarobić jakieś w miarę dobre pieniądze biorąc pod uwagę że trzeba dużo zainwestować w siebie jeśli chce się być dobry?

Gadałem z kolegą który pracuje jako trener, mowi że na dyżurach najniższa krajowa na zleceniu, w dodatku musi płacić 500zł za "możliwość" trenowania innych na siłce

Wypowie się tu jakiś trener? Rozumiem że to jest tylko opłacalny zawód jeżeli masz naprawdę dużo podopiecznych?

#mikrokoksy
  • 12
  • Odpowiedz
@Herato: patrząc na aktualnych trenerów to nie trzeba nic inwestować w siebie xD No może chwile na zapoznanie się z filmikami jak poprawnie technicznie robić ćwiczenia, do tego dobra reklama i lecisz. 80% trenerów jakich mijam na silce wyglada przeciętnie
  • Odpowiedz
@Tigermass: nie chodzi o wygląd, a wiedzę. No, ale ci najwięksi i najbardziej wyrzeźbieni mają najwięcej klientów. A, żeby być trenerem w Polsce wystarczy mieć jednego podopiecznego, a papierek tylko sprawia, że taki trener bardziej się ceni.
  • Odpowiedz
@Herato: No i jak zaczynasz dopiero przygodę z trenerką, to nie licz na jakiekolwiek zarobki w pierwszych miesiącach. Większość dobrych trenerów zaczynało od pracy za darmo lub totalne grosze - rzędu 20, 50 zł, by zdobyć jakieś doświadczenia w praktyce, a nie tylko na papierze.
  • Odpowiedz
@Herato
Tak jak kasahara pisze, tak srendio 80-120 za godzinę Bediesz brał i tyrał to wyjdziesz 12-20 na miesiąc plus jak ci się chce to prowadzenie online. Tylko musisz jakoś wyglądać i mieć pojęcie, kursy i bez ostrego kłucia dupy sie nie obejdzie
  • Odpowiedz
@Herato: wszystko zależy od tego jakie masz pojęcie i jak ogarnięty jesteś. I jeżeli chodzi o wiedzę, umiejętności miękkie, marketing, pewność siebie. Jak zaczynałem 9 lat temu, robiąc jednocześnie studia dzienne zarabiałem ~3-4k, nie starając się zbytnio sprzedawać. Myślę, że nawet pracując z doskoku na pół etatu ogarniając kilkadziesiąt perso wyjdziesz ~5-6k. Jak zainwestujesz w to więcej czasu i pójdziesz all in, pewnie na początku około 8-12k zależnie od miasta. Popracujesz
  • Odpowiedz
@davvidofff:

Ja w 100 % właściwie pracuje w necie
Mam z 7 osób na miejscu, ale to zawodnicy i nie robie im personali go wiedzą co robić
Moja dobra koleżanka bierze za personala 150 PLN i jest obłożona na 6 treningów dziennie najmniej
Ale nie każdy ma tak wesoło widzę trenerów co maja 1-2 klientów dziennie
  • Odpowiedz
Mam przychody rzędu 14-22 k w jakiś peakowych miesiącach jak styczeń ponad 25 k. A jestem śmiesznym wuja noname z wykopu


@Kasahara: 22k za postowanie na wypok to uczciwa cena ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz