Wpis z mikrobloga

Haha; polaczki po raz kolejny potraktowani jak pies, którego można bezkarnie walić kijem po łbie XD
Nie ma chyba drugiego takiego społeczeństwa na świecie, które nie ma do siebie szacunku do tego stopnia w kontekście prawdy historycznej. To coś w stylu "Niemcy nie będą dyskutować z 'izraelem' o II WŚ dopóki Żydzi nie zmienią podejścia do Holocaustu i bohaterskiej postawy niemieckich weteranów SS".
#neuropa #4konserwy #konfederacja #polska #ukraina #wojna #bekazpodludzi
I.....I - Haha; polaczki po raz kolejny potraktowani jak pies, którego można bezkarni...

źródło: 20230617_122919

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Ivan_III: Niesamowite jest to że pomimo całej tej pomocy która Polska udzieliła to dalej jest mowa o tym co my jeszcze musimy zrobić, nawet nie ma mowy o tym że będziemy to robić równolegle tylko my musimy najpierw coś zrobić
  • Odpowiedz
@alfaiomega1: Ja bym nazwał tą pomoc również inwestycją we własne bezpieczeństwo i działaniem we własnym interesie, bez względu czy ten facet nas lubi czy nie. No a skoro ktoś na Ukrainie podchodzi tak do sprawy jak ten Anton Dobrowycz to oznacza, że jeszcze wiele rozmów o historii przed nami.
  • Odpowiedz
Ja bym nazwał tą pomoc również inwestycją we własne bezpieczeństwo i działaniem we własnym interesie


@panzerfucker: ok to pomoc wojskowa, a co z pomocom humanitarną co z uchodzcami w jaki sposób to zwiększa nasze bezpieczeństwo, przecież na same 500+ dla ukrainców które to miało zwiększość dzietność polskich rodzin wydawane jest 400 mln zł miesięcznie a to nie wszystkie wydatki a tylko mała część
  • Odpowiedz
@Ivan_III ja osobiście nie warunkuje pomocy militarnej Ukrainie kwestią Wołynia. Pomoc ma być, bo to nasz interes. Ale wielu ludzi w PL patrzy na to inaczej i widać to w sondażach, gdzie poparcie dla pomocy Ukrainie ciągle spada. Ukraińcy od kilku miesięcy po prostu stają się coraz glupsi, z tymi ich wypowiedziami.
  • Odpowiedz
ok to pomoc wojskowa, a co z pomocom humanitarną co z uchodzcami w jaki sposób to zwiększa nasze bezpieczeństwo, przecież na same 500+ dla ukrainców które to miało zwiększość dzietność polskich rodzin wydawane jest 400 mln zł miesięcznie a to nie wszystkie wydatki a tylko mała część


@alfaiomega1: Być może ktoś myśli o przyszłości. Polska jest skazana w przyszłości na imigrantów, a tacy z Ukrainy czy Białorusi byliby najlepsi.
  • Odpowiedz
@Ivan_III: Ivan, a wolisz żeby bomby spadały na Twój dom, a Ty żebyś stał z karabinkiem w okopie, czy jednak wolisz żeby robili to Ukraińcy i spłacali swój "dług" wobec nas?
  • Odpowiedz
Być może ktoś myśli o przyszłości. Polska jest skazana w przyszłości na imigrantów, a tacy z Ukrainy czy Białorusi byliby najlepsi.


@panzerfucker: 2 rzeczy są pewne
1.Polska potrzebuje imigrantów
2. Polska nie może przyjmować więcej imigrantó a Ukrainy, a dlaczego? imgracja to to pozytywne zjawisko o ile się je kontroluje, jeśli w Polsce przebywa pare mln ukrainskich imigrantów to oni nie będą się integrować, nie będą mieć takiej potrzeby.
Jeszcze przed
  • Odpowiedz
@alfaiomega1: Mam środowisko w którym pracują Ukraińcy i mówią po polsku, czyli mam inne doświadczenia. Kiedy twoi ukraińscy studenci pójdą do pracy też to zrozumieją. Mam z Ukraińcami dobre stosunki i nie martwi mnie ich kilku-milionowa imigracja. Bo ona będzie tak czy siak.
  • Odpowiedz
@Ivan_III: No to teraz przynajmniej czujecie skąd zagranicą niechęć do rządu PiS który tu i ówdzie #!$%@?ł o jedzeniu widelcem, o dzieleniu się nadmiarowymi zyskami z Polską i innych debilizmach o zepsutym zachodzie i złej Unii. Takie właśnie perełki są wyciągane i trafiają do opinii publicznej.
  • Odpowiedz
Mam środowisko w którym pracują Ukraińcy i mówią po polsku, czyli mam inne doświadczenia. Kiedy twoi ukraińscy studenci pójdą do pracy też to zrozumieją.


@panzerfucker: Bo to zapewne ukraincy którzy przyjechali tu pare lat temu i musieli się integrować.

nie martwi mnie ich kilku-milionowa imigracja.


@panzerfucker: a mnie martwi bo nie chce żyć w kraju w którym tworzą się getta
  • Odpowiedz
@Ivan_III: zawsze mówiłem, że jedyny język jaki rozumieją Ukraińcy to język Jaremy Wiśniowieckiego. Już wcześniej Polacy wiedzieli jak prowadzić prowadzić dyplomację z Ukraińcami
  • Odpowiedz