Wpis z mikrobloga

Szukam osoby ogarniętej finansowo - nie, nie chodzi o sponsoring
Cześć!
Szukam osoby ogarniętej finansowo, z którą mógłbym porozmawiać o finansach, inwestycjach, prawie pracy, planach życiowych itd. Najczęściej na takie tematy rozmawia się z rodziną, ale wszystkie rozmowy kończą się tekstem "a ja tam nie wiem, nie znam się".
Ewentualnie do kogo powinienem udać się po jakąś poradę? Jakiś "ekspert finansowy", "doradca finansowy"?
Żeby też dać Wam lepszy konspekt sytuacji- 25 lat, stała, bardzo dobrze płatna praca...
Z góry dzięki!
#finanse #inwestycje #pieniadze
  • 4
  • Odpowiedz
@spytamTylkoiIde: Znasz angielski? Najbardziej kompleksowe opracowanie jakie czytałem w życiu znajdziesz poniżej. Część rad tylko dla Amerykanów, ale cała reszta dotycząca finansów, kobiet, miejsca do życia, , posiadania samochodów/nieruchomości itd. już uniwersalna No i na torrentach też jest.

Bachelor Pad Economics: The Financial Advice Bible for Men - Aaron Clarey https://amzn.eu/d/9TGTeab
  • Odpowiedz
@wacek_1984: Fortecę Iwucia i Finansowego Ninje Szafrańskiego przeczytałem. Nie mniej, potrzebuję kogoś z kim mógłbym pogadać na temat "co chcę teraz zrobić ze swoimi finansami", żeby powiedział z perspektywy trzeciej osoby czy to wszystko ma rację bytu ;) Wiesz, chodzi o to, żeby ktoś oceniając ten plan w miarę obiektywnie wziął również uwagę na moją sytuację, obecną sytuację w Polsce i na świecie...
  • Odpowiedz