Wpis z mikrobloga

#steamdeck #monsterhunter

W ostatnich dniach były w USA jakieś targi dotyczące gier. Jeśli ktoś je obserwował i śledził, może mi powiedzieć czy były jakieś informacje o następnej dużej części monster hunter, o której chodzą spekulacje, że ma wyjść jeszcze tego roku na jesieni - zimą
  • 6
  • Odpowiedz
@Glacial Ja nic o nowym monster hunter nie słyszałem, niestety. Jedyna pozycja, która jest obecnie głośna to gówniana gra mobilna jak pokemon go. Nic dużego, nie ma info o World 2.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kraniec @skarpetyodyna monster hunter Rise jest od paru tygodni w dużej przecenie, czyli chcą wycisnąć z tej części ostatnie soki.
Podobnie było z World z dwa lata temu. Na jakieś pół roku przed wydaniem Rise, World był przeceniony o połowę aż do dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Glacial: nie liczylbym że nowy monster Hunter który prawdopodobnie będzie następca Word będzie dobrze działał na steamdecku, jak już to na styk chyba. Chociaż nie wiem czy tak szybko znowu wyjdzie bo pewnie by już coś zapowiedzieli, ewentualnie na jakimś Tokyo game show czy coś ale to wtedy raczej premiera w 2024.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kromeczek Rise chodził na decku lepiej niż world, to może i następna część będzie hulać, tym bardziej, że mają użyć starego silnika (w sensie tego z World), to może zoptymalizują go jeszcze lepiej i nie będzie źle.

A to, że ma wyjść w tym roku to słyszałem od jakiegoś anglojęzycznego YouTubera, który zebrał i podsumował wszystkie dostępne informacje i plotki i wyszło mu, że prawdopodobnie wyjdzie (albo dopiero zapowiedzą premierę - już
  • Odpowiedz
@Glacial: jak to będzie następca world to nie powinien chodzić, world był zrobiony pod generacje PS4 i Xbox one, nowy world powinien być zrobiony pod obecną generacje a jak chodzą takie gry na decku i ogólnie na pc to widzimy od kilku premier. Rise zajebiście chodził bo był zrobiony na switcha więc to jest powód. Nie nastawialbym się szczerze mówiąc.
  • Odpowiedz