Wpis z mikrobloga

@its_over_for_chlop: agenci/biura nieruchomości #!$%@? robią, dobry notariusz który jest wymagany do zawarcia transakcji ogarnia wszystko z perspektywy prawnej.

ani bank, ani notariusz nie zgodzi się na transakcję jeśli coś będzie nie tak.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop na kredyt? jeśli tak i chodzi też o pomoc przy załatwianiu formalności dot. kredytu, pozyskania go itp. to jest całkiem sporo takich firm - pośredników, które robią wszystko za ciebie, składają wnioski do kilku banków w celu pozyskania najlepszej oferty. Cienie jako klienta nic to nie kosztuje, bo taka firma bierze prowizje od banku przy udzielonym kredycie i na tym zarabia.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: jeśli chodzi o umiejscowienie mieszkania w bloku zwrócić uwagę, czy to w rynku pierwotym czy wtórnym, aby chata nie znajdowała się w przypadku parteru np centralnie nad wjazdem do garażu bo możliwe że będziesz słyszał otwieranie lub zamykanie bramy. Istotne aby drzwi mieszkania które cie zainteresują nie były blisko wejścia do klatki, w tym przypadku również możesz słyszeć każde wejście lub wyjście sąsiadów. Mój sąsiad który ma okna blisko śmietnika
  • Odpowiedz
są odpowiednie firmy które to ogarniają.


@wiesiu2: Ile hajsu biorą?

ja moge Ci pomoc


@programista15cm: niby jak?

agenci/biura nieruchomości #!$%@? robią, dobry notariusz który jest wymagany do zawarcia transakcji ogarnia wszystko z perspektywy prawnej.


ani bank, ani notariusz nie zgodzi się na transakcję jeśli coś będzie nie tak.


@karid: chodzi mi też o sprawdzenie mieszkania. Czy nie kupuję jakiegoś fikcyjnego który ma bałagan w księgach wieczystych albo jakieś patologie.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: ekspozycja okien na strony świata, koniecznie salon na południe ewentualnie południowy zachód. Jeśli wieżowiec przy drodze dwu pasmowej to istnieje ryzyko że im wyżej tym bardziej będziesz słyszał nocnych sebixow ścigających się lub ruszających ze świateł. Spanie przy otwartym oknie latem, w mieszkaniach na wysokich piętrach może spowodować ze znienawidzisz motocyklistów. Dużo zależy od odległości budynku od drogi, czy na przeciwko są także wieżowce odbijające dzwiek. Jeśli wieżowiec z płyty
  • Odpowiedz