Wpis z mikrobloga

Znalazłem już kolejny, ostateczny dowód, że to kobiety są zryte i mają genetycznie spiertolone i szkodliwe dla otoczenia mózgi.

Powiedzcie mi ile znaliscie przypadków facetów, którym na starość odpieprzyło i zaczęli uprzykrzać życie ludziom dookoła jakimiś plotkami, szantazami emocjonalnymi dzieci, telefonami na policję i jakimiś krzywymi akcjami sąsiedzkimi, kłótniami itd?

Szczerze przyznaję to jestem sobie w stanie przypomnieć teraz 4 przypadki typów, którym na starość odwaliło i zaczęli robić jakieś chore jazdy rodzinie, sąsiadom, ludziom. Za to spokojnie podam 100 przypadków starych bab, którym na starość coś odpaliło, a gdzieś o kilkuset słyszałem, lub czytałem.

Mówię o zachowaniach typu szantaże emocjonalne rodziny, dzieci, wymaganie uwagi, dzwonienie i naprzykrzanie się, żeby traktować ją priorytetowo, jakieś krzywe akcje, kłótnie z sąsiadami, wyzwiska, nieuzasadnione wzywania policji co chwila. Paranoje, jazdy typu, że chcą ją okraść, włamać się, oskarżanie niewinnych ludzi. Na samej mojej dzielnicy było takich bab od cholery, sam byłem ofiarą takich zachowań, agresywnych zaczepek starych bab z doopy, których nawet nie znałem dobrze, jedyne co to, że mieszkaliśmy po sasiedzku WTF?

Nawet mojej matce tak odpaliła i zadręcza ojca ciągłym truciem doopy, narzekaniem, szantazami emocjonalnymi, a ojciec ucieka w jakieś roboty warsztatowe, hobby i unika jej, żeby mieć tylko święty spokój. Im bardziej unika to tym bardziej ona zaczepia. Mnie też szantażuje, płaczem i tekstami, że tyle dla mnie poświęciła, a ja mam wywalone, bo nie rzucam wszystkiego co robię natychmiast, gdy dzwoni i chce jakaś bzdurę.

Eh, jestem w związku od 8 lat, ale nienawidzę kobiet. Po prostu są spiertolone, mają tak nabuzowany hormonami mózg, że nie mam siły. Moim zdaniem (zaznaczam, że to moja opinia, żeby nie było tu żadnych oskarżeń) facet powinien mieć prawo takiej babie, która zatruwa życie, zaczepia i ględzi bezustannie po prostu lutnąć.

Powinna ustawowo przysługiwac 1 luta w miesiacu, a niewykorzystana przechodzić na kolejny, tak na 70 procent mocy, bo przez ten chory system zostaliśmy jako faceci całkowicie bezbronni wobec kobiet i wchodzą nam na łeb.

#rozowepaski #kobiety #redpill #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #zwiazki #toksycznamatka #bekazfeministek #mgtow #pieklomezczyzn #pieknokobiet #hormony #takaprawda #niebieskiepaski
  • 11
  • Odpowiedz
@BackInBlack: Nie zgadzam się, niektórzy dożywają, wielu nie, ale ci, którzy tak to z ego co zaobserwowałem zamykają się w sobie, nikomu nie szkodzą, nie wadzą. A kobiety stają się kłótliwe, złośliwe, agencyjne, szukają dziury w całym i szkodzą otoczeniu.

Oczywiście uczciwie przyznaje, że znałem przypadki, że i facetom tak #!$%@?ło, ale jak obserwuję otoczenie i sytuacje w życiu to takich konfliktowych, zgorzkniałych, starych bab jest z 20 razy tyle.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi ile znaliscie przypadków facetów, którym na starość odpieprzyło i zaczęli uprzykrzać życie ludziom dookoła jakimiś plotkami, szantazami emocjonalnymi dzieci, telefonami na policję i jakimiś krzywymi akcjami sąsiedzkimi, kłótniami itd?


@Ynfluencer: co najmniej 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Takie czepialstwo i przemoc psychologiczna powinny zacząc być karane, np. wsparcie dla ofiar przemocy domowej powinno zacząć dotyczyc również męzczyn.

Faktem jest, że obwcny system skupil sie wyłącznie na kobietach i zapewnia żadnego bezpieczeństwa nam. Niemniej bicie kobiet za to, że system jest zbudowany na kłamstwie feminizmu byloby kolejnym przegięciem w drugą stronę.

A przecież nie o to chodzi. Zamiast "oddać", warto poszukać balansu między sytuacją obu płci. Wystarczyloby aby mężczyźni też
  • Odpowiedz