Wpis z mikrobloga

Witamy serdecznie, to tydzień, w którym wypuściliśmy już 1834 materiałów, więc kompletnie mnie nie zdziwi, jeśli dominującą reakcją na dzisiejszy wpis będzie uprzejme, ale stanowcze wskazanie drzwi wyjściowych z internetu. Nic nie poradzimy, nagraliśmy z @Leszek_Milewski kolejny odcinek piątkowego przeglądu tygodnia. A to tydzień ciekawy, zwłaszcza na Twitterze.

- Przemysław Cecherz o swoich tweetach: - to nie moje tweety
- Jarosław Kołakowski o swoim klubie: - to nie mój klub
- Jagiellonia o swoim stadionie: - to nie nasz stadion
- PZU o moim aucie - to nie nasza sprawa
- w poszukiwaniu pozytywów: pasją Cecherza są morza, oceany, jazz, opera.
- w poszukiwaniu pozytywów: Arka Gdynia w momentach naprawdę smutnych zawsze może się pocieszać, że jest też Lechia Gdańsk
- w poszukiwaniu pozytywów: Lechia Gdańsk w momentach naprawdę smutnych zawsze może się pocieszać, że jest też Arka Gdynia
- zasłużeni dla gdyńskiego sportu: Adam Mandziara
- zasłużeni dla gdańskiego sportu: Jarosław Kołakowski, albo przynajmniej ktoś z jego rodziny
- Tobers: czyli trochę Stephen King, a trochę Sapkowski

Oczywiście nie brakuje też szczegółowej analizy wywiadu Zbigniewa Jakubasa dla Jana Mazurka z Weszło:

- stańmy na chwilę z boku, wyjdźmy z naszej bańki i wyobraźmy sobie, że jeden z najbogatszych Czechów tłumaczy na łamach sportowego portalu, dlaczego okładanie o 2 w nocy człowieka przez trzech innych ludzi nie jest sytuacją zero-jedynkową, bo ten okładany człowiek uwiódł narzeczoną jednego z tych trzech ludzi (...), dlatego właśnie Motor jako klub (...) i ogólnie to jestem zmęczony
- Zbigniew Jakubas w świecie piłki nożnej: trochę Alicja w Krainie Czarów, ale jednak bardziej James Bond w siedzibie Spectre
- co może zaskoczyć wielkiego biznesmena w piłce nożnej? Konstrukcja kuwetki na dokumenty.
- kuwetka na dokumenty, konstrukcja: czy są metalowe części? A może całość jest plastikowa?
- kuwetka na dokumenty, trajektoria lotu: rzut nastąpił do góry, a kuwetka niefortunnie upadła na głowę prezesa, czy może rzut nastąpił w prezesa
- kindly reminder, przyjacielskie przypomnienie - to nadal jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, człowiek, który w innym kraju pewnie dzieliłby czas pomiędzy golfa z politykami a bankiety na dachu wieżowca
- czy my się czasem nie przyzwyczailiśmy do patologii?

I to w sumie tyle. Wielkie dzięki za to, że wytrwaliście z nami kolejny tydzień, dzięki za wszystkie komentarze, plusy, wyświetlenia, lajki, łapki w górę, subskrypcje, dobre, złe, średnie, neutralne i chaotyczne złe słowa, dzięki za wyrozumiałość i za to, że jesteście. A wiemy, że to bardzo, bardzo niełatwe: być.

Zapraszamy też na nadrobienie poprzednich rzeczy, rozmowy z byłym prezesem Dróżdżem, z aktualnym prezesem Jabłońskim (BYLIŚMY W TRASIE), ale też na dzisiejszą domówkę z meczu Polska - Niemcy (tak, jest taki mecz).

Dozo, trzymajcie się!

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi: #goalpl #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja

Link do YT:
JakubOlkiewicz - Witamy serdecznie, to tydzień, w którym wypuściliśmy już 1834 materi...
  • 6