Wpis z mikrobloga

dziecko zapewne nigdy nie pozna swojego biologicznego ojca gdyż ten postanowił sobie machnąć bombelka przed udaniem się do krainy wiecznych łowów.

Może to być naprawdę ciężkie przeżycie dla dziecka, dodatkowo że będzie widziało ojca na ekranach.

Ale brawo gratulacje.....

gdy chodzi o bombelki społeczeństwo dostaje jakiegoś zapalenia mózgu pieluszkowego i nie widzi negatywnych aspektów związanych z zaistnieniem tego dziecka

#antynatalizm #dzieci #bekazpodludzi
galek - dziecko zapewne nigdy nie pozna swojego biologicznego ojca gdyż ten postanowi...

źródło: temp_file.png7531474480399445393

Pobierz
  • 17
@galek: Weź nie #!$%@?. Jakby ludzkość miała się #!$%@?ć z zapewnieniem super, duper, hiper cieplarnianych warunków każdemu bąbelkowi ty by już dawno wyginęła. Ja rozumiem krytykowanie sytuacji, gdzie nie ma co do gara na wsi popegeerowskiej włożyć, ale patol robi 8 bachora traktowanej jak samica rozpołodowa, bezwolnej kobiecie, jednak powyżej pewnego standardu życia takie rzeczy odpadają. Niedługo się dowiem, że jak rodziny nie stać na to żeby matka podwoziła smarka dzień
@Zerero: To droga donikąd. Idąc nią dojedziesz ostatecznie do wniosku, że każde życie to ból, więc najlepiej unicestwić wszystko co żyje, ludzi, zwierzęta, rośliny, wszystko, bo przecież wszystkich życie boli, wszyscy cierpią rywalizując o swój byt.
@galek:

98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:
- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna.
Doktor myśli chwilę i mówi:
- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą
To droga donikąd. Idąc nią dojedziesz ostatecznie do wniosku, że każde życie to ból, więc najlepiej unicestwić wszystko co żyje, ludzi, zwierzęta, rośliny, wszystko, bo przecież wszystkich życie boli, wszyscy cierpią rywalizując o swój byt.


@niecodziennyszczon: "tak, a o co chodzi?" Większość zwierząt w naturze spędza życie na granicy śmierci głodowej walcząc o swój byt. Człowiek dzięki cywilizacji zagwarantował sobie wypełnienie podstawowych potrzeb, a w rzeczywistości przesunął problem w inne miejsce