Wpis z mikrobloga

o, kolejny cykl zmasowanych ataków na konfe sie zaczyna. Domyślam sie, że dzisiaj to dopiero początek i w weekend nachalność atakowania, kłamania na temat konfy, manipulowania i szerzenia dezinformacji znowu osiągnie apogeum. To zapowiada, że po weekendzie, w poniedziałek, nowe sondaże podniosą konfederacji średnią sondażową o kolejne dwa punkty procentowe xd
#konfederacja #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
  • 7
@wiesiu2: ja mam na #czarnolisto z 80% najwięcej walczących i najbardziej #!$%@?ących wykop neuropków którzy tutaj grasują, ale co raz to bardziej losowe i nigdy nie widziane przeze mnie konta wyłaniają się podczas każdego cyklu który opisuje we wpisie
  • Odpowiedz
@siadatajta: niestety, taki mamy klimat w Polsce, że konfederacja wraz ze wszystkimi swoimi wadami jest nadal lepszą opcją polityczną, która realnie może coś zmienić niż PiS, PO i cały blok lewicowy. teraz jest straszny wysryw na wypoku a zobaczysz co będzie w przyszłym tygodniu. przecież konwencja konfederacji się zbliża. ale będzie ucisk dupy jak ogłoszą swój program
  • Odpowiedz
Nakupiliście jakiś tanich botów, spamujących jaka Konfederacja jest piękna wolnościowa, to wam odpowiadają, że Godek, że Onuce (Braun), że Bosak tak się zakochał w sekcie Ordo Iuris, że nawet poślubił od nich babkę i teraz głosi te same pierdy, że uszkodzonego płodu nie można wyskrobać, a jak matka kojtnie na sepsę to przynajmniej umrze wśród kochającej rodziny. No i jeszcze Mentzen ze swoją ekonomią rodem z Marksa.
  • Odpowiedz
  • 5
@markhausen: #!$%@? od rzeczy.

teraz głosi te same pierdy, że uszkodzonego płodu nie można wyskrobać, a jak matka kojtnie na sepsę to przynajmniej umrze wśród kochającej rodziny.

infografika poniżej dla ciebie ( ) Tak wyglądałbym świat równy i idealny, ale niestety lewicowym ugrupowaniom nie chodzi o równość. Bez aborcji prawnej, nie ma nawet co gadać o jakiejkolwiek aborcji.
siadatajta - @markhausen: #!$%@? od rzeczy.
teraz głosi te same pierdy, że uszkodzone...

źródło: aborcjaprawnadlamezczyzn

Pobierz
  • Odpowiedz
@siadatajta: Nie no mocne argumenty xDD

To ja obrócę to tak, że bez aborcji dla kobiet nie ma nawet co gadać o jakiejkolwiek aborcji prawnej.
Co wygrałem?

Wycierasz sobie mordę jakąś równością i wolnością tylko po to żeby uderzyć w swoich przeciwników, bo w rzeczywistości jesteś takim samym zamordystą jak jak cała konfa.
Partia oficjalnie prorosyjska, której liderzy poza Mentzenem nie skalali sobie rączek uczciwą pracą, a najwięcej #!$%@?ą o "wolnym
  • Odpowiedz