Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę się wyżalić i zrobić reklamę fachowcowi, który mnie oszukał.

Parkiet do wycyklinowania, mały metraż, fachowiec znaleziony na Fixly. Gość z dobrymi opiniami i ocenami. Kontakt przez telefon dobry, facet kulturalny i rzeczowy. Pierwsza lampka: nie chciał oglądać podłogi przed robotą, tłumaczył że parkiet to parkiet, tyle robił że nie musi oglądać. Okej, może się zna na rzeczy. Umówiliśmy się na 1500zł za robotę + materiał, i miał przyjechać.

Gościu przyjechał umówionego dnia, bez spóźnienia, wypakował się i zaczął cyklinować. Trochę mu się z tym schodziło, a ja z racji pracy zdalnej nie mogłem cały czas go pilnować. Podłogę widziałem dopiero po pierwszej warstwie lakieru, na świeżo i mokro, wyglądalo okej. Face położył dwie kolejne warstwy, rozliczyliśmy się gotówką i pojechał.

Na drugi dzień, jak lakier wysechł to wyszły kwiatki. Stary lakier nie zdarty w rogach pomieszczenia i miejscami na środku, wszędzie ślady po cykliniarce i przebarwienia. Brak jakiejkolwiek polerki i połysku. Lakier przytłumił drewno. Ogólnie masakra, podłoga wyglądała gorzej niż przed cyklinowaniem.

Dzwonię do gościa, mówię mu co i jak, że podłoga wygląda źle i chciałbym, aby przyjechał, obejrzał i poprawił. Wysłałem mu zdjęcia i sam przyznał, że podłoga jest do poprawy i że przyjedzie w tygodniu. Pod koniec tygodnia dzwonię znowu, próbuję się umówić kiedy dokładnie przyjedzie - przyjedzie w sobotę.Nie przyjeżdża. Dzwonię wieczorem i pytam się czemu go nie było i kiedy przyjedzie. Przyjedzie w niedzielę. Sytuacja się powtarza, ale w końcu udało nam się umówić na konkretny dzień, bo podobno gość miał mieć wolny grafik. Przychodzi ten dzień, a gościa nie ma. Dzwonię do niego, ale nie odbiera. Wysłał mi SMSy: "Jestem na pogrzebie kolegi" i inne ściemy itp. I w końcu gość przestał całkowicie odbierać telefon.

Wziął kasę i umywa ręce od swojej roboty. Z pozoru miły, uprzejmy, a na końcu okazało się że oszust. Wrzucam namiary na typa, żebyście mogli go unikać szerokim łukiem. Dodatkowo piękne zdjęcie podłogi zostawionej przez tego typa

Flex Remont (Przedstawił się jako Patryk Wojdak)
Fixly: https://fixly.pl/profil/hmrcbpoo

#oszukujo #remontujzwykopem #warszawa #remont #fixly
  • 14
  • 2
Dodatkowo moderacja Fixly nie zaakceptowała mojej opini na temat typa, szok. Chciałem wystawić mu jedna gwiazdkę i napisać pare gorzkich słów, żeby nikt inny się nie naciął. Opinia odrzucona…
@Skona27: Jeśli masz problem dotyczący wykonania Usługi, w tym problem z niewykonaniem lub nieprawidłowym wykonaniem Usługi zamówionej z Płatnościami Fixly, pamiętaj aby przesłać zgłoszenie w ramach ochrony Zlecającego. Zgłoszenia możesz dokonać z poziomu swojego konta Fixly.

Przejdź do naszego centrum pomocy, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat praw konsumenta na Fixly.
https://pomoc.fixly.pl/fixlyhelp/s/article/twoje-prawa-w-przypadku-wykonawcw-b%C4%99d%C4%85cych-osobami-prywatnymi-V42