Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki

Holandia może nie jest krajem zbyt popularnym na wakacyjne podróże, ale mimo to da się tam znaleźć parę ciekawych miejsc ;)

Zapraszam do znaleziska: https://wykop.pl/link/7130289/holandia-info-praktyczne-places2visit-pl

Chętnych zapraszam do obserwowania naszego hashtagu #podrozeplaces2visit jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami

#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #citybreak #miasto #ciekawostki #holandia #niderlandzki #travel
places2visit - Cześć Mirki i Mirabelki

Holandia może nie jest krajem zbyt popularnym...

źródło: holandia-1024x683

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 3
@places2visit mieszkałem w Nl 10 lat i jak chcesz zobaczyć Holandię to olej duże miasta. Najładniejsze są te małe i ich atrakcje. Kinderdijk lub Zaanse Schans, Gieethoorn, Marken, Volendam.
  • Odpowiedz
@dr_rip Zaandam, Koog Aan de Zaan, Wormerveer wszystko w linii prostej. Bardzo ładne miasteczka i spokojne, z dużą ilością małych muzeum i bardzo urokliwych ciekawych miejsc. Moja topka jeżeli chodzi o Niderlandy.
  • Odpowiedz
@daniel-c no nie gadaj... małe miasteczka są urokliwe, ale są malutkie. Przejdziesz 2x przez centrum, 5/10 uliczek i tyle.
Amsterdam, Haga, Rotterdam oczywiście mają wiele do zaoferowania poza coffieshoppami i dziewczynami. Do Ams da się pojechać i nie łazić w tłumie, usiąść sobie w parku na ławeczce itp.

polecam jeszcze Alkmaar, Delft, Utrecht, Goude i Giethoorn koniecznie.

Za to Zaanse Schans jak pokazywałem rodzinie i znajomym to każdy twierdził, że nuda :D
  • Odpowiedz
Bylem w zeszłym tygodniu w Amsterdamie i Utrecht. Utrecht kulturka ale sam Amsterdam, jestem dość mocno zniesmaczony "starym miastem".
Wyjazd nie był turystyczny, jednakże po jednym popołudniu miałem, aby pokręcić się po okolicy.
  • Odpowiedz