Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wykop i ból dupy #4konserwy w szkalowaniu @Watchdog_Polska jakby to nie powiedziec, to juz setna afera w moim życiu w tym dwie zbożowe.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wykopki osądziły i przekreśliły działalność organizacji, która skutecznie patrzy władzy na ręce.

A co do samej afery, uważam że to że ktoś kogoś poparł nie oznacza że szkaluje ludzi i niszczy ludzkie kariery intencjonalnie.
Czy to że Nigdy wiecej szkalowało Marciniaka bylo złe?
-No średnie, ale gość sam sobie też był winien - jednak w jakiś sposób wsparł rasistowskie i homofobiczne środowisko (pomijając ze antysemickie, antyunijne i antyaborcyjne) - za co dość mocno przeprosił.
Czy to że Watchdog popiera Nigdy wiecej jest złe?
-Z tego co zrozumiałem popiera ich poglądy ogólnie a nie szkalowanie jakiegoś sędziego, chyba każdy sie zgodził już że to co zrobił marciniak nie było najmądrzejsze a równościowych poglądów trzeba bronić bo same jak widać się nie obronią.

Niezrozumiałe dla mnie jest to że jak kogoś publicznie poprę - światopoglądowo - to ładują mnie do wora razem z jego działalnością.
Wina Watchdog jest duzo mniejsza, jeśli jakakolwiek w porównaniu do Nigdy Wiecej no ale tu lincz i samosąd juz został dokonany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ergo, nadmuchana afera z dupy, a świat nie jest czarno-biały. Uważam ze NGO typu Pies powinny istnieć, moje 1.5% podatku mają i tyle w temacie nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.


#ngo #afera #watchdogpolska
  • 4
@ByczeqFernando:

https://wykop.pl/link/7129651/marciniak-jednak-broni-swojego-udzialu-w-everest-niczego-zlego-nie-zrobilem

- Wiem gdzie byłem - odpowiedział Szymon Marciniak. - Byłem na spotkaniu biznesowym i to nie miało nic wspólnego z polityką. Ja jestem zawsze daleko od polityki - dodał. Jak wyjaśnił arbiter, "nic złego" nie zrobił. - Ci, co podejrzewają mnie, są małymi ludźmi bez honoru i ambicji - przekazał.


A ludzie znęcają się nad watchdog bo w przeciwieństwie do innych pasożytniczych organizacji oni robili dobrą robotę, ale od
@ByczeqFernando: Należy wspomnieć że watchdog na początku w ogóle się nie afiszowała z tym listem poparacia. Od początku pewnie wiedzieli że sobie mogą smrodu narobić, wiedząc już jaka była reakcja milionów Polaków na donos nigdy więcej (ʘʘ)