Wpis z mikrobloga

Czlowiek by sie chcial nigdy nie urodzic, ale nie. Rodzice sobie wymyslili, ze sobie zrobia dziecko. Noi dobrze moj brat sie mogol urodzic, ale po co im bylo drugie. Cholera. Czemu ja akurat dostalem ta swiadomosc. Wolalem to uczucie jak nigdy nie istnialem #przegryw #depresja #samobojstwo
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@PrawaRenka: jak jest wszystko milo i fajnie to sobie mysla zrobimy kochajacy dom i bedzie fajnie, ale nie przyjmuja i nie patrza do przodu, ze jak cos sie spieprzy to dzieci beda w to wciagniete i uraz zostanie
  • Odpowiedz
  • 0
nie zrozum mnie zle. Moje dziecinstwo wplynelo na to jaki jestem teraz. Moze i przezylem, ale teraz jestem kim jestem. Dlugo by opowiadac


@podawacz97 to ciekawe jakie dzieciństwa mieli twoi potomkowie tysiące pokoleń wstecz... różne czasy, różni ludzie, a jednak każdy z nich dał radę wydać potomka czego efektem jesteś też ty... dzieciństwo to trudny okres dla wielu ludzi, jednak to późniejszy okres życia jest istotny. wszystko w twoich rękach.
  • Odpowiedz
przeżyłeś dzieciństwo więc rodzice wykonali swoją robotę. teraz wszystko jest tylko i wyłącznie w twoich rękach.


@Vedar: Ty rozumiesz że wolna wola w sensie duchowym nie istnieje i każdy skutek ma przyczynę? Rozumiesz, że gdyby cofnąć ulożenie wszechświata do momentu przed podjęciem decyzji, pomyślałbyś i zadecydował identycznie? Rozumiesz, że na decyzje mają wpływ twoje lęki, przeszłość, budowa mózgu, funkcjonowanie organizmu wedle kodu dna, otoczenie, ludzie etc? Rozumiesz, że samo posiadanie
  • Odpowiedz