Wpis z mikrobloga

  • 0
@youngP Kolonko, to niestety historia upadku. Koleś był bardzo sensowny. Nie wiem, ale to wygląda na jakiegoś typu postępującą chorobę. Natomiast dlaczego mam się wstydzić, że jak mówił sensownie to też miałem podobne zdanie? Skąd miałem wiedzieć wtedy, że w przyszłości mu odbije?
  • Odpowiedz
@ZercaMirkoslaw: jasne że nie ale tutaj mówimy o fundamentalnej zmianie ustrojowej a póki mają prawa wyborcze (a nawet bez nich) to mówienie że ktoś musi mówić Polakom jak mają żyć to zwykle czcze #!$%@?, ludzie od zawsze lubią słuchać tego co myślą, dlatego też oglądają Fakty czy Wiadomości. Gorsze od oglądania Dzikich trenerów jest takie właśnie #!$%@? się do poglądów ludzi i uważanie że jak ktoś myśli inaczej niż ja to
  • Odpowiedz
@MikiGRU: Ok, ale skoro polityka ma funkcjonować na pół-prawdach i spłaszczaniu problemów to nie dobrze.
Ktoś uznał że mówienie faktów jest za mądre dla ludzi i trzeba im to przygotować w formie poglądów.
  • Odpowiedz
mysle ze postrzeganie kogoś po komentarzu od jego losowego widzą ma tak duży sens jak stwierdzenie ze np badania ludzi są źle bo nazisci je prowadzili również, po prostu wole posty odnoszące się do wypowiedzi na filmiku, a nie screeny z losowym komentarzem


@MrMas: Przecież post dotyczy właśnie tego losowego widza, a konkretnie tego że można być tak głupim, by wyżej cenić opinię wyrażoną przez jakiegoś typa na filmiku niż naukowców,
  • Odpowiedz