Wpis z mikrobloga

@youngP: możesz śmiać się ale naukowcy, profesorowie i eksperci często mają problem żeby wytłumaczyć amatorom złożone problemy w przystępny sposób i w ten sposób każdy ma ich w dupie mimo że mają wiedzę, a słuchają właśnie takich chłopków co mówią przystępnie
  • Odpowiedz
@StdPtr: Ależ ja wiem jak to działa, niektórzy ludzie lubią taki prosty świat na chłopski rozum, szczególnie jeszcze jak tłumaczy im go ktoś z taką pewnością w głosie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
możesz śmiać się ale naukowcy, profesorowie i eksperci często mają problem żeby wytłumaczyć amatorom złożone problemy


@StdPtr: tylko, że on nie tłumaczy złożonych problemów, tylko wyraża swoją emocjonalna opinie na temat popularnych wydarzeń xd
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Essology: chętniej słucha bo się wszystko zgadza z tym co myśli, naukowcy przedstawią dowody, badania na jakiś temat ale jemu się to nie podoba bo się nie zgadza z tym co myśli
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 Mazurek i Stanowisko mają umowy sponsorskie ze spółkami skarbu państwa... niby czasem orają polityków PiS, ale tylko po to, żeby zachować nazwisko... jak stanowski prowadził wywiad z premierem, to myślałem, że wsadzi głowę w dupę Pinokia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz