Wpis z mikrobloga

@Little_Makak: moja rodzina zastępcza powiedziała mi ze robisz pałę cyganom za łyk piwa i bierzesz dwa ukraińskie baty w dupę za paczkę przemycanych fajek. Trochę nie wierzyłem, ale jak widzę coś tu wysrał to jestem przekonany, ze jesteś tanią "damą do towarzystwa" z dworca :D
@Little_Makak tak, ale ten wzrost nie wynika z rozdawnictwa i socjalom tylko zajebiście ciężkiej pracy naszych rodziców którzy #!$%@? za miskę ryżu przez całe swoje życie a w ramach podziękowania dostaną jakaś śmieszna emeryturę albo będą mogli umrzeć w kolejce do lekarza.
@Little_Makak szkoda tylko że graifke jaka dałeś to jest strasznie manipulacyjna. Nominalne PKB i to bez państw rozwijających się to polska wypada za Chinami najlepiej na świecie.
Pokaż mapę czy słupki licząc PKB w cenach stałych lub w PKB per capita. Nawet w top 50 nas nie ma.
Fakt żyjemy w państwie dość cywilizowanym szkoda tylko że bogacą się bogaci przez niskie podatki a biedak tyra nadgodziny by mieszać w chlewie.
@iglawcewce: mhm taki postęp że ponad 20mln Polaków żyje poza Polską. Zaliczamy ogony w UE w wielu statystykach obrazujących poziom życia. Bądźmy realistami.

@Little_Makak porównanie z dupy bo mało który kraj miał takie położenie i możliwości jak my. Gdybyśmy byli na miejscu Zimbabwe to wyglądalibyśmy jak Zimbabwe.

Polska biedna była niemal zawsze. Cóż można tu dodać. Żołnierzami Polacy było niezłymi, ale w każdej innej roli szło nam #!$%@?. Oczywiście sąsiedzi swoje
@iglawcewce: Zesraliśmy się a nie dokonaliśmy XD progres wymusiły dofinansowania od uni, kojarzysz te tabliczki ze śmiesznie długimi cyframi np w szpitalach? Radzę zacząć je czytać.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Gdyby nie uwzględniać mikropaństw i rajów podatkowych to Polska jest 26 krajem na świecie według PKB per capita.


@KCPR: Nie widzę powodu, żeby czegokolwiek nie uwzgędniać. Po prostu warto się zastanowić zanim się podaje jakieś dane na oko czy to prawda